В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ЄДИНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК. ХТО В ПЕРШІЙ П’ЯТІРЦІ

Дата: 02.10.2020 Кометарі: 0

У  минулому номері газети «Бойківщина» ми надрукували кандидатів на голів Турківської міської та Боринської селищної громад. Сьогодні пропонуємо нашим читачам  ознайомитися з першими п’ятірками єдиного виборчого партійного  списку.  Власне ті, хто внесені до нього, мають великий шанс стати депутатами. Звичайно, якщо політична сила здолає 5-відсотковий бар’єр.

Отже,  до Турківської міської ради балотуються:

 

ПП «Об’єднання «Самопоміч»:

Микола Лило, головний спеціаліст з правових питань та зв’язків з громадськістю Турківської районної ради;  Ірина Ільницька,  керуюча ТВБВ №10013/021 м. Турка АТ «Ощадбанк»;  Олександр Гвоздінський, секретар Турківської міської ради; Андрій Дубравський,  лікар-стоматолог ФОП «Дубравський А.В.»; Тетяна Стець, завідувач терапевтичного відділення КНП «Турківська ЦРЛ».

ПП «Європейська солідарність»:

Юрій Лило, тимчасово непрацюючий; Іван Круц,  молодший інспектор державної прикордонної служби; Михайло Євчак,  приватний підприємець с. Ясениця; Марія Ільницька,  директор приватного підприємства «Галичанка»; Марія Лило, заступник начальника – завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Турківської РДА.

ПП «За майбутнє»:

Ростислав Набоков, заступник міського голови Турківської міської ради;  Володимир Сливар, секретар-діловод приватного нотаріуса Комарницька О.Й.; Володимир Кітраль,  пенсіонер; Андріана Михайлечко,  вихователь ГПД «Ліцей №81 ім. Петра Сагайдачного», м. Львів; Іванна Шубін,  юрисконсульт Турківської міської ради.

 ПП ВО «Батьківщина»: 

Мирослава Павлик, директор Турківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості;  Надія Яворська,  бухгалтер відділу освіти Турківської РДА;  Ярослав Юричко,  директор  Турківського професійного ліцею; Любомира Годованець, завуч Шум’яцького НВК; Василь Білинський,  заступник начальника Турківської районної лікарні ветеринарної медицини.

ПП ВО «Свобода»: 

Василь Поточний, начальник відділу спорту, оборонної роботи та цивільного захисту Турківської РДА;  Руслан Браток, військовослужбовець Збройних Сил; Оксана Лоневська,  головний спеціаліст з питань звернень громадян Турківської районної ради;  Василь Гребінчак, тимчасово непрацюючий, с. Лопушанка; Марина Сенюга, тимчасово непрацююча, м. Турка.

ПП «Слуга народу»:

Наталія Ільницька, перший заступник голови Турківської РДА; Наталія Гошівська, методист районного методичного кабінету відділу освіти Турківської РДА; Петро Юдицький,  начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Турківської РДА, головний архітектор району; Микола Федаш, приватний нотаріус, м. Турка;  Костянтин Коробов, директор КНП «Турківська ЦРЛ».

ПП «Сила і честь»:  

Іван Гвоздінський, тимчасово непрацюючий, м. Турка;  Степан Кузьмин, тимчасово непрацюючий м. Турка; Олег Бабич, тимчасово непрацюючий м. Турка; Ірина Юсипович, фельдшер КНП «Турківська ЦРЛ»; Марія Яворська, юрист КНП «Турківська ЦРЛ».

ПП «Народний Рух України»:  

Іван Ференц, методист відділу культури Турківської РДА:  Микола Денисов, інженер групи технічного нагляду Карпатського РЕМ;  Роман Савчак, головний бухгалтер Присліпської сільської ради; Ірина Стебівка, начальник служби у справах дітей Турківської РДА; Ірина Лоневська, культорганізатор Турківського районного Народного дому.

ПП «Конгрес   Українських Націоналістів»:  

Ігор Стецишин, настоятель храмів Св. Миколая та Успіння Пресвятої Богородиці  в Середній та Горішній Турці; Володимир Библик,  лікар-стоматолог КНП «Турківська ЦРЛ»; Петро Ільницький, зубний технік КНП «Турківська ЦРЛ»; Людмила Дем’ян, тимчасово непрацююча, м. Турка; Дмитро Буняк, пенсіонер-адвокат.

ПП «Духовна Україна»:

Оксана Куриляк, головний спеціаліст фінансового управління Турківської РДА; Мар’яна Крайняковець, завідувач відділу УСЗН Турківської РДА; Любомира Паньків, головний спеціаліст фінансового управління Турківської РДА; Степан Пшенецький, лісничий Турківського ДЛГ «Галсільліс»; Максим Демченко, фізична особа-підприємець, м. Львів.

ПП «Громадянська позиція»:

Ярослав Паращич, головний бухгалтер Турківської ДЮСШ «Юність»; Анатолій Славич, приватний підприємець м. Турка;  Федір Крись, директор Хащівської ЗОШ; Ольга Платко, головний спеціаліст Турківського управління ПФУ у Львівській області; Віта Кухар, головний спеціаліст Турківського управління  ПФУ у Львівській області.

ПП «УДАР» (Український  демократичний альянс «За реформи» ) Віталія Кличка»:

Володимир Ропецький, доцент Української академії друкарства; Титомир Федорович, тимчасово непрацюючий, м. Львів; Ольга Борисенко, доцент Української академії друкарства; Олег Годованець, лісничий  Львівського  господарського підприємства «Львівсільліс»; Олена Цимбалюк, доцент Української академії друкарства.

До Боринської селищної ради балотуються:

ПП «Слуга народу»:

Богдан Черепанин, сільський голова с. Верхнє Висоцьке; Михайло Ільницький, директор ДП «Боринське лісове господарство»; Тарас Малець, головний бухгалтер ДП «Боринське лісове господарство»; Марія Момоход, сільський голова с. Карпатське; Ірина Цюцик, секретар Верхньовисоцької сільської ради.

ПП ВО «Батьківщина»:

Роман Богайчик, лісничий Бітлянського лісництва ДЛГП «Галсільліс»; Петро Поврозник, адвокат- юрист зі Львова; Володимир Копитчак, полковник у відставці, уродженець с. Нижній Турів;  Надія Сеничич, заступник директора Верхньовисоцького НВК; Михайлина Комарницька, вчитель Комарницького НВК.

ПП «Громадянська позиція»:

Михайло Щур, завідувач Народного дому с. Либохора;  Микола Джура, тимчасово непрацюючий; Анатолій Періг, начальник відділення поштового зв’язку с. Боберка;  Ганна Ільницька, тимчасово непрацююча, с. Гусне; Марія Пасічник, тимчасово непрацююча, с. Карпатське.

ПП «Народний Рух України»:

Руслан Кравчак, приватний підприємець, м.Львів;  Володимир Періг, фізична особа-підприємець, с. Боберка; Василь Жавко, тимчасово непрацюючий, с. В. Висоцьке; Галина Рик, секретар Комарницької сільської ради; Марина Тихоненко, фельдшер с. Закичера.

ПП «Наш край»:

Орест Яцкуляк, тимчасово непрацюючий, смт. Бориня; Руслан Гусак, майстер  Боринського професійного ліцею народних промислів та ремесел; Андрій Мендель, тимчасово непрацюючий. с. Верхнє; Людмила Василечко, секретар  Сянківської сільської ради; Степанія Білинська, вчитель Нижньовисоцького НВК.

ПП «Європейська солідарність»:

Ігор Маркін, директор КНП «Боринська міська лікарня»; Микола Антонів, завідувач Народного дому с. Верхнє; Мар’ян Лабецький, тимчасово непрацюючий, с. Бітля; Іванна Гунчак, секретар Боринської селищної ради; Єва Семків, секретар Верхньояблунської сільської ради.

ПП ВО «Свобода»:

Василь Гакавчин, спеціаліст з питань бюджету Турківської районної ради; Галина Іжик, вчитель Яблунівської ЗОШ; Степан Бабунич, сільський голова с. Сянки;  Іван Дем’яновський, завідувач ветеринарної дільниці с. В. Висоцьке; Людмила Ляхович, військовий обліковець Нижньояблунської сільської ради.

ПП «Конгрес Українських Націоналістів»:

Петро Ільницький, зубний технік КНП «Турківська ЦРЛ»; Любов Щукост, фельдшер КНП «Боринська міська лікарня»; Роман Роль, настоятель храму с. Нижнє Висоцьке; Микола Михайлик, пенсіонер, с. Бітля; Василина Мельникович, вчитель Риківської ЗОШ.

Зрозуміло, що добре було б надрукувати й перші п’ятірки, що значаться у списках по округах. Але через брак газетної площі наразі нам це зробити складно, хоч ми готові піти назустріч політичним партіям, які можуть за свій кошт опублікувати цю інформацію. Певна річ, щоб перемогти на виборах, важливі всі деталі, навіть й найменші нюанси.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Відео з конкурсу на посаду директора КНП “Турківська ЦРЛ”

Шукати на сайті

Архіви