В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

Про нас

Свій початок виходу районний народний часопис Турківщини бере з 15 лютого 1940 року, як «Червона зірка». Під цією назвою районка виходить аж до 29 травня 1962 року. З 1 червня цього року, згідно постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР та ЦК КПУ й Уряду України «Про перебудову управління сільського господарства» – передбачено створення міжрайонних газет. На наших теренах тоді була заснована газета «Радянське Прикарпаття», яку розповсюджували на території Добромильського, Старосамбірського та Турківського районів. Згодом, 1 квітня 1965 року, коли відновили Турківський район, почала виходити газета «Ленінський шлях». Проіснувала вона аж до 15 серпня 1990 року. Тоді рішенням ІІІ позачергової сесії Турківської районної ради ХХІ скликання її було перейменовано в газету «Бойківщина». Під такою назвою вона виходить й досі.

В даний час в штаті редакції працює 7 чоловік. Редактор та відповідальний секретар (на творчих посадах), головний бухгалтер, двоє технічних працівників (завідувач видавничим відділом та оператор комп’ютерного набору), коректор а також на 50 відсотків посадового окладу прибиральниця.  Посади творчих працівників прирівняні до відповідних посад працівників районної ради.

Тираж газети сьогодні становить близько 3 тисяч примірників, 75 відсотків з яких – переплата, решта – роздріб. Це п’ятий показник по кількості тиражу поміж районними газетами в області. Реалізовуємо газету через відділення поштового зв’язку та кіоски Торгового дому «Високий Замок». Електронну версію газети регулярно у форматі PDF розміщуємо на нашому сайті .

Редакція достатньо забезпечена сучасною комп’ютерною технікою, засобами для друку. Хоча, враховуючи економічну доцільність, останніх два роки газету друкуємо у «Видавничому домі «Молода Галичина» м. Львів.

В редакції створені всі умови для зручної та ефективної роботи працівників. Декілька років тому проведено капітальний ремонт даху, фасаду, замінено всі вікна на металопластикові, капітально відремонтовано всі кабінети. Зроблено це без залучення бюджетних коштів.

 

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви