В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

«І ПІСНЯ, І СЛОВО, МАТУСЮ ТОБІ!»

Дата: 18.05.2018 Кометарі: 0

Весною, коли розквітає земля, ми святкуємо в другу неділю травня День Матері. Вже стало доброю традицією проведення, з ініціативи Львівської обласної організації «Союз українок», фестивалю-конкурсу «І пісня, і слово, Матусю, Тобі!»,районний етап якого пройшов серед учнівської молоді Турківщини 17-18 березня 2018 року. Переможці районного етапу конкурсу, в номінації «Пісня про маму», 7 травня 2018 року брали участь в обласному турі – це Яворський Іван, учень 5 класу Турківського НВК, та дует у складі Лихви Світлани та Сипливої Соломії , учнів 3 класу Либохорської ЗОШ І-ІІІ ст. у супроводі музичних керівників М.Михайлика та Л.Білинської.

А минулорічний переможець цього конкурсу – Христина Косолович, 4 травня 2018 року була учасницею нагородження, що відбувалось у приміщенні актової зали Львівської обласної ради та вкотре порадувала глядачів своїм співом.

Наталія ГОШІВСЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви