В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ВАГОМИЙ УСПІХ, ПОДІЛЕНИЙ НА ДВОХ

Дата: 01.06.2018 Кометарі: 0

Із відчуттям гордості завжди сприймаємо успіхи наших земляків, маючи добру нагоду порадіти за них, за наш чудовий карпатський край, який щораз прославляють завдяки Богом даним умінням та наполегливості. По-особливому душу переповнюють приємні емоції, коли йдеться про молоді таланти, що, наче рання весняна квітка, впевнено пробиваються в широкий світ, все гучніше заявляючи про себе. Зрозуміло, що їх потрібно плекати, вдосконалювати, робити чистими і світлими, а тому заслуговують на виняткову вдячність ті, хто окрилений творчою працею, часто жертвуючи вільним часом, вкладає в юні дарування не лише вміння, а й частину свого серця, розуміючи, що лише за таких обставин творча праця приносить плоди.

Днями ми черговий раз мали добру нагоду порадіти за непересічний успіх тринадцятирічної бандуристки, вихованки Турківської дитячої музичної школи Роксолани Капустинської, яку уже декілька років уміло і фахово веде до музичного олімпу здібний викладач Оксана Мельник. Їхня участь та здобутий диплом другого ступеня на 5 Всеукраїнському конкурсі – фестивалі «Хортицький кобзарик», серед конкурсантів з дванадцяти областей (а до того копітка праця в опануванні величним мистецтвом гри на бандурі), вселяють надію, що талант Роксолани з кожним роком, з кожним фестивалем ставатиме все яскравішим, в якому посіяні зерна вмілого наставництва, проростуть великим визнанням. На суд прискіпливого журі наша землячка представила два твори: «Тарасові Шевченку» (слова і музика В. Сидоренка) та українську народну пісню (в обробці Ф. Жарка) «В місяці іюлі випала пороша».

Варто зауважити, що в артистичній біографії талановитої юної бандуристки та її творчого наставника це – далеко не перший конкурс Всеукраїнського рівня, окрилений яскравим успіхом, що завжди заслужено поділений на двох, та й віриться – не останній. Їхні стежки-дороги в мереживі чудових мелодій бандури, яку у світі називають українською арфою, ще не раз проляжуть до чудового, водночас магічно – міфічного поліського краю на «Волинський кобзарик», в героїчний край наших хоробрих лицарів-козаків на острів Хортиця, та інші визначні місця України, де після перемог згадуватимуть і нашу Турку, яка народжує та плекає таланти.

До речі, Турківська дитяча музична школа прославилася ще одним успіхом. Вихованці викладача Ярини Зборовської на обласній олімпіаді з музичної літератури, що проходила в Дрогобичі, впевнено вибороли призові місця, зокрема Наталія Шепіда – перше, а Еріка Бринь та Юлія Костишак – друге.

То ж є з чого порадіти! Чи не так?

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви