В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

В ОСОБИСТОМУ ЗАЛІКУ – 4-Й ІЗ 118-ТИ

Дата: 08.06.2018 Кометарі: 0

Львівська команда рятувальників зайняла почесне призове третє місце на Всеукраїнських змаганнях «Найсильніший пожежник-рятувальник. Дніпро-2018». У складі команди області з шести чоловік був і наш земляк, працівник Турківської пожежно-рятувальної частини №28, прапорщик служби цивільного захисту, командир відділення Іван Тисовський. Протягом місяця Іван проходив підготовку до цих престижних змагань на тренувальній базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС у Львівській області, у Брюховичах. Пожежники змагалися у підйомі рукавної лінії по складових маршах на четвертий поверх навчальної вежі, працювали із силовим тренажером, де ударами кувалди потрібно було перемістити балку, вагою більше 70 кг, евакуйовували потерпілого, заливали мішень влучним пострілом із пожежного рукава… І всі ці вправи були на швидкість.

– Це дуже значима для нас перемога. Хоча пожежно-прикладний спорт, та й взагалі будь-який інший вид спорту, в нас мало цінують, і побудований він лише на голому ентузіазмі спортсменів, які посильно тренуються і віддають себе повністю боротьбі за досягнення успішного результату, – каже Іван Тисовський. – Ще два роки тому мене відібрали в команду Львівської області з пожежно-прикладних видів спорту. Змагання «Найсильніший пожежник-рятувальник» проводять в різних місцях, все залежить від країни та міста, де вони відбуваються. Започаткували їх в Америці. Там на основі таких змагань стали відбирати пожежників на роботу. Якщо кандидати пройшли цей відбір, значить, були забезпечені роботою. У Європі вже десять років поспіль проводять подібні змагання, а в Україні були створені три команди,   яких стали готувати до участі у змаганнях за кордоном – у Польщі, Білорусі, Чехії, інших країнах. І коли перший раз в Києві проходили змагання «Найсильніший пожежник-рятувальник», команда Львівщини, у складі шести добровольців, серед яких був і я, вирішила взяти в них участь. Там, на місці, ми й побачили, як воно і що. Змагання такі не проводять по категоріях – що ти виконуєш те або те, всі займаються в одному. Тоді, завдяки нашому ентузіазму, я б сказав, і без дуже серйозної підготовки, ми зайняли четверте місце. А в індивідуальному заліку я став дванадцятим із 90 осіб – учасників змагань. Минулого року їздив в Рівне на подібні змагання. Наша команда стала уже старша та досвідченіша. У Рівному я покращив свій попередній результат –   був шостим. І   недавні змагання – у Дніпрі. Туди з’їхалися представники 18 областей України – 118 найкращих пожежних. Дався досвід участі у двох попередніх змаганнях, і я вже показав четвертий результат – 1 хв. 55 сек., а найкращий час на них був 1 хв. 51 сек. У Європі найкращий час на подібного типу змаганнях – 1 хв. 30 сек., встановлений чемпіоном Європи.

Отож, ми достойно зайняли почесне третє місце, обійшовши навіть одну з команд, яка готувалася до чемпіонату Європи. Додому приїхали з кубками, нагородами. Восени, у вересні, ще одні змагання рятувальників пройдуть у Києві, й на них буде запрошений Президент України Петро Порошенко. Якщо Бог дасть здоров’я, сили й наснаги, я мрію поїхати в Київ і показати себе ще раз.

Ольга Тарасенко.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви