В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

КРАЛИ ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛЬНЕ

Дата: 23.06.2018 Кометарі: 0

За процесуального керівництва Турківського відділу Самбірської місцевої прокуратури затримано та повідомлено про підозру групі осіб за фактом крадіжки дизельного палива з нафтопродуктопроводу ТОВ «Прикарпатзахідтранс» (ч.2 ст.185 КК України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена за попередньою змовою групою).

Встановлено, що 13.06.2018 р. групою осіб (жителі Самбірського та Городоцького районів Львівської області), використовуючи попередньо виявлену незаконну врізку в районі 281 кілометра нафтопродуктопроводу ТОВ «Прикарпатзахідтранс», який проходить неподалік смт. Бориня, діючи спільно, здійснили крадіжку дизельного палива, однак не довели свій злочинний намір до кінця, так як були виявлені та затримані на місці вчинення злочину.

На даний час, Турківським районним судом фігурантам злочину обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Зазначимо, що у кримінальному провадженні трьом особам повідомлено про підозру та проводяться всі необхідні слідчі (розшукові) дії.

Досудове розслідування триває.

За вчинене підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до п’яти років.

Володимир Кричківський,

начальник Турківського відділу Самбірської місцевої прокуратури, юрист І класу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви