В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ОСВІТЯНСЬКИЙ ЮВІЛЕЙ КРОКУЄ ТУРКІВЩИНОЮ

Дата: 10.12.2018 Кометарі: 0

Наснаги миті й щастя невдаваного,

Учительські думки і сміх дітей –

Усе це, наче пережите заново,

Вмістилося у слові «ювілей».

Листопад прикрасив землю не лише різнобарвним падолистом, але й славним ювілеєм, який відсвяткував Нижньояблунський НВК.
Дійство пройшло у школі, де зібралося багато гостей: випускники, вчителі-ветерани, громадськість села. А настоятель місцевого храму о. Богдан освятив пам’ятну таблицю на школі.

Урочистості розпочалися виконанням Гімну України. Зі словами привітань до гостей і всіх присутніх звернулася директор НВК Олександра Стояк. У її виступі сплелись минуле, сучасне і майбутнє; це була своєрідна мандрівка крізь час, події, дати, імена та долі…

Приємно було бачити на святі запрошених гостей: голову Турківської РДА Олександра Лабецького, голову Турківської районної ради Володимира Лозюка, колишніх випускників школи – депутата районної ради Михайла Хорта, колишнього прокурора одного із районів Тернопільської області, нині адвоката – Миколу Ковальчина, колишнього завідувача райво, вчителя нашої школи Мирона Волчанського, голову міжнародної громадської організації «Світовий Конгрес Бойків» Петра Косачевича, Нижньояблунського сільського голову Василя Хорта, голову батьківського комітету Василя Стахнова.

Колектив школи взяв активну участь у проведенні свята. Оформили «Світлицю», яка дала можливість випускникам школи та вчителям-ветеранам помандрувати у часі і просторі, полинути у дитинство, юність.

Активно долучилися до ювілейного свята наші учні. Вони представили виставки «Творимо красу своїми руками», «Світ очима дітей».

Учнівський та педагогічний колективи школи висловлюють щиру вдячність меценатам за цінні подарунки: зокрема депутату Верховної Ради України Андрію Лопушанському, ВолодимируЛозюку, Мирону Волчанському, Михайлу Хорту, а особлива подяка – колишньому учневі школи Ігорю Пукшину. Ігор Гелярович подарував для школи домашній кінотеатр, акордеон і синтезатор.

Також ми щиро вдячні колективу районного Народного дому та колективу НД с. Нижня Яблунька; випускникові школи, студенту Самбірського коледжу культури та мистецтв Остапу Васькову та його танцювальному гурту, Руслану Ляховичу та всім учням школи, які долучилися до проведення свята, а також ведучим – Наталії Ляхович та Софії Германович.

Ірина Крупчак,

педагог-організатор Нижньояблунського НВК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви