В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ЮНІ ЛІСІВНИКИ З БІТЛІ ДОПОМАГАЮТЬ «ГАЛСІЛЬЛІСУ»

Дата: 10.12.2018 Кометарі: 0

Нещодавно Турківським ДЛГП «Галсільліс» завершено осінню лісокультурну кампанію. Під час її проведення було створено лісові культури на площі 3,1 га., та проведено доповнення лісових культур на площі 13,5 га. Також на підприємстві підготовили грунт під посадку лісових культур на 2019 рік, очистивши лісову площу від порубочних решток. Відновлення лісу проведено власним стандартним садивним матеріалом: саджанцями ялиці білої та бука лісового. Активну участь у створенні нових лісів взяли учні Бітлянського шкільного лісництва, яке цього року створили на базі «Галсільлісу»

Працівниками Турківського ДЛГП «Галсільліс», разом з учнями Бітлянського НВК, на території Бітлянського лісництва було здійснено підготовку ґрунту та висіяно у розсадник понад 75 кг насіння ялиці білої, посаджено декілька сотень саджанців.

Перед проведенням робіт школярі пройшли теоретичну підготовку у спеціалістів галузі, зокрема у лісничого Романа Богайчика, та здобули нові знання з лісівничої науки.

– Гурток «Юний лісівник» Бітлянського НВК – зовсім молодий, до нього входять учні сьомого класу і декілька восьмикласників. Створений він від Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. До речі, в Центрі організовано роботу 70 творчих учнівських     об’єднань за 24 еколого-натуралістичними профілями, – розповідає директор Бітлянського НВК, він же й керівник гуртка, Іван Гомзяк. – На відміну від Ясеницького шкільного лісництва, яке діє дуже давно, ми лише набираємося досвіду, знайомлячись з професіями лісівника, еколога, ботаніка. І в цьому нам активно допомагають працівники ДЛГП «Галсільліс». Надалі вивчення лісівничої справи плануємо ввести у шкільну програму. Адже бачимо, що школярі залюбки цікавляться нею, хочуть працювати із садивним матеріалом, люблять природу, стараються берегти і примножувати красу рідних Карпат.

Ольга Тарасенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви