В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ТАК «СВЯТКУВАЛИ», ЩО ОБМОРОЗИЛИ КІНЦІВКИ

Дата: 11.01.2019 Кометарі: 0

Дякувати Богу, перша половина Різдвяних свят на Турківщині минула без особливих пригод. Це якщо не брати до уваги проблеми автомобілістів: хтось на слизькій дорозі заїхав у кучугуру снігу, а дехто, чекаючи, що добрі люди розчистять дорогу до батьківської оселі, не зміг заїхати туди автом. Правоохоронці майже не фіксували бійок, а ось медики повідомили, що до них на лікування доставлено 2-х осіб з обмороженими кінцівками, які хильнули зайву чарку, не враховуючи складних погодних умов, та не розрахувавши віддаль до власної оселі.

Жителя с. Сянки до лікувального закладу доставили у важкому стані. І хоча медики зробили все можливе, наразі невідомо, чи не доведеться ампутувати частину обморожених кінцівок. Не такого  важкого обмороження, як колега по нещастю, зазнав житель с. Ільник. Він, пройшовши відповідні процедури, найближчим часом уже зможе повернутися до сім’ї.

До речі, п’яненьких турківчан у святкові дні було чимало. Рятувати одного з них довелося й мені. Очевидно, після доброго застілля, молодий чоловік прямував до сім’ї, але на крутому схилі «забуксував», прийнявши урологічну позу, ніяк не зміг випростатися, а після декількох спроб, взагалі впав у сніг, на вимушений перепочинок. На вулиці сутеніло, тому довелося покликати підмогу, щоб спровадити бідаку до власної оселі. А могло б бути і ще одне обмороження, а не дай Бог – і летальний випадок.

Василь ВАСИЛЬКІВ. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви