В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

БЮДЖЕТНИКИ РОЗПРОЩАЛИСЯ З НІЧНИМ ТАРИФОМ

Дата: 18.01.2019 Кометарі: 0

З 1 січня підприємства та бюджетні організації в Україні платитимуть за спожиту електроенергію за єдино визначеним тарифом. Дво- або тризонні лічильники, на які споживачі покладали великі надії в  питаннях економії електроенергії, стали неактуальними. За словами голови Турківської районної ради Володимира Лозюка, у зв’язку з таким нововведенням для бюджетних організацій району, хочеться вірити, буде збільшена енергетична субвенція. Раніше до процесу економії за спожиті енергоносії успішно були залучені деякі навчальні заклади, установи медицини та культури.

Для прикладу, декілька років тому, на електричне опалення, з використанням пільгових тарифів у нічний та напівпіковий час, перейшли   10 навчальних закладів. З початку року до них приєдналася ще Сянківська школа, на черзі – Шандровецька ЗОШ. Спеціаліст відділу освіти Нестор Лило в цьому контексті розповів, що за нічним тарифом в минулі роки освітяни платили 85 коп. за один кіловат, і у напівпіковий період – 1 гривню 08 коп., а в піковий – 1 гривню 80 копійок. Зараз за один кіловат, незалежно від часу доби, доведеться, очевидно, платити 3 гривні. Хоча є надія, що постачальники електроенергії, серед яких буде конкуренція , в перспективі переглянуть свої тарифи у порядку зменшення.

Наразі це нововведення не торкнулося приватних будинків, господарі яких мають двозонні та тризонні лічильники. Але, за словами експертів, в недалекій перспективі, очевидно, і їм доведеться платити по повній. До того ж, експерти кажуть, що у всьому цьому є елементи шахрайства: якесь підприємство випустило такі «мудрі» лічильники й, домовившись з енергетиками, їх успішно реалізували, надавши невелику пільгову перспективу споживачам.

Василь Васильків. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви