В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

САМ ОБ’ЯВИВСЯ

Дата: 29.01.2019 Кометарі: 0

Нерідко на Турківщині трапляються випадки, коли через домашній  конфлікт, або байдужість та безвідповідальність, хтось із членів родини  йде з дому до знайомих чи близьких, і по декілька днів не дає про себе знати. Це робиться, зазвичай, для того щоб змусити родичів похвилюватися і в такий спосіб здобути до себе якісь родинні привілеї, до прикладу – краще відношення. Хоча, аналізуючи подібні випадки, важко стверджувати, що такий втікач заслуговує великої уваги.

Щось схоже трапилося в с. Нижнє.  6 січня до Турківського відділення поліції звернулася місцева жителька і повідомила, що в перший день нового року її родич пішов з дому й не повернувся. Відповідно правоохоронці провели ряд заходів для встановлення місця перебування громадянина. Але так сталося, що 13 січня, він об’явився в рідному селі, при цьому пояснив свій вчинок по-дитячому банально: після святкування нового року вирішив провідати товариша в одному з районів Львівщини, не задумуючись, що за його долю хвилюються рідні.

Наш кор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви