В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

КОНСТРУКТИВНІ ДІАЛОГИ З ВИБОРЦЯМИ

Дата: 15.02.2019 Кометарі: 0

На початку тижня депутат Верховної Ради України Андрій Лопушанський, член фракції «Блок Петра Порошенка»,  черговий раз відвідав наш район і провів дві цікаві зустрічі в селах Нижня та Верхня Яблунька. До речі, уже неодноразово доводилося чути, в тому числі й на цих двох зустрічах, що Андрій Ярославович – один з тих депутатів,  що приділяє велику увагу роботі в окрузі. В нашому районі практично немає села, де б він не побував, не допоміг – школі, ФАПу чи Народному дому, в окремих населених пунктах, з часу його каденції,  мав по 5-6 зустрічей.

Для прикладу, у Нижній Яблуньці в минулому році він побував двічі. За його сприяння тут встановлено  твердопаливну котельню для обігріву школи, виділено кошти на часткову закупівлю меблів для навчального закладу. Виступивши перед присутніми з коротким звітом про пророблену роботу, депутат відповів на цілий ряд запитань педагогів, жителів села. Найперше їх цікавила перспектива будівництва дороги з Борині до Боберки та відкриття пункту пропуску на українсько – польському кордоні.  Наголосивши, що це для нього першочергове завдання, Андрій Ярославович проінформував, що вже в березні в Лопушанці розпочне функціонувати тимчасовий пункт перетину кордону Лопушанка-Міхновець з тим, щоб люди мали можливість відвідати сусідню державу, а урядовці, особливо з польського боку, побачили, скільки людей скористаються ним.  Перехід може бути організований раз, або два на тиждень, усе залежатиме від того, якою буде потреба жителів Турківщини.

Зрозуміло, що й жителі села Боберківського куща можуть скористатися пунктом. Більше того, шлях до нього буде скорочений завдяки будівництву дороги від Боберки до Жукотина , через Дністрик Дубовий. Якщо вдасться зреалізувати цей важливий проект, то тут перетинатиме кордон лише малогабаритний транспорт, а справжній повноцінний пункт пропуску заплановано в Боберці. У 2019 році   в цьому напрямку розпочнуть капітальний ремонт дороги.

Педагоги місцевої школи просили депутата посприяти в завершенні будівництва навчального закладу, зокрема в облаштуванні харчоблоку. Місцеві жителі – в ремонті дороги, лікуванні важкохворих.

Після зустрічі, чимало присутніх підходили до Андрія Ярославовича, дякували йому за ту чи іншу допомогу. Серед них – і учасник АТО Василь Марич.

Цікава зустріч відбулася й у Верхньояблунському НВК. Серед різноманіття запитань були й ті, що стосуються президентської виборчої кампанії, в часі якої ми сьогодні живемо. На думку Андрія Ярославовича, кожен виборець має право підтримати того чи іншого претендента із 44-х зареєстрованих,  але треба пам’ятати, якщо зробимо неправильний вибір і до влади прийдуть ті, хто схоче повернути Україну в лоно Росії, втратимо багато. Нам буде закрита дорога в ЄС, НАТО, під загрозою може опинитися й безвіз, і навіть томос, який Україна вистраждала впродовж століть. Довіряти треба тим кандидатам, хто робить реальні справи, а не лише критикує і звинувачує.

Андрій Ярославович здійснив у цей день приємну місію – нагородив почесними грамотами сільських голів – Василя Хорта та Андрія  Федорчака, директорів НВК  – Олександру Стояк та Івана Січака, заступника директора Нижньояблунського НВК  Василя Ляховича (на фото).

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви