В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

«ПАКУНОК МАЛЮКА» ОТРИМУЄ КОЖЕН НОВОНАРОДЖЕНИЙ

Дата: 22.02.2019 Кометарі: 0

На Турківщині, станом на 12 лютого,   48 дітей, народжених з  початку цього року, отримали одноразову натуральну допомогу «Пакунок малюка». Слід сказати, що  пакунки  ці  дійсно є підмогою для батьків у перші  дні народження дитини. Всередині  пакунка  знаходяться  відповідні акти з переліком набору  речей у ньому,  один з яких – для батьків, інший залишається для звітності тим, хто  його видає.  У пакунку –  30 найменувань речей, необхідних маляті: підгузки, пелюшки,  термометри,  шапочки, штани, бодіки,  вологі салфетки, плед-ковдра і  багато іншого.

 Пакунок малюка видають  відразу ж при народженні дитини або  при виписці  її з лікарні – у пологовому відділі.  З початку року  у пологовому відділі Турківської КЦРЛ було видано   45 «Пакунків малюка». Ті жінки, які  народжували в  лікарнях Львова, а є жителями нашого району, одержали  «Пакунок малюка» в управлінні  соціального захисту населення Турківської РДА.  Таких діточок  за цей період було троє –  двоє із Завадівки, і одна дитинка – із Сянок.

«Пакунок малюка» надають, незалежно від доходів батьків, а ще кажуть, що надалі будуть вдосконалювати його вміст.

Ольга Тарасенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви