В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ТРАДИЦІЙНИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ, ПАМ’ЯТІ ПЕТРА ГАВІЯ

Дата: 22.02.2019 Кометарі: 0

Минулої неділі в с. Верхнє пройшов турнір з волейболу, присвячений пам’яті верхненця – Петра Гавія, який загинув в афганській війні. Як і в попередні роки, спортсмени Турківщини виявили великий інтерес до його проведення. 

Так змагалося 10 команд, зокрема із Сянок, Н. Турова, Н. Висоцького, В.Яблуньки, смт. Бориня,  м. Турка, ну й зрозуміло –  2 команди місцевих волейболістів. Взяли в змаганнях участь 2 ветеранські колективи з Верхнього та Турки.

Після напружених та цікавих поєдинків визначилися  переможці: на першу сходинку п’єдесталу піднялися спортсмени с. Верхнє, відповідно на  2 та 3 – волейболісти з Нижнього Висоцького та Верхньої Яблуньки.

Завдячуючи спонсорській допомозі директора ПП «Агро ЛТД» – Романа Биїка, директора ДП  «Боринське лісове господарство» –Михайла Ільницького, керівника благодійного фонду «Милосердя» Мирослави Калинич, турнір пройшов на високому організаційному рівні. Багато допоміг у проведенні турніру і виходець зі с. Верхнє, житель м. Турка, Богдан Голич.

Сільський голова – Оксана Чолавин –  дякує меценатам і сподівається на подальшу співпрацю.

Василь ВАСИЛЬКІВ. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви