В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ФРОНТОВИЙ «МЕРСЕДЕС»

Дата: 22.02.2019 Кометарі: 0

Ще на початку  російської агресії на Сході України Володимир Громик, уродженець с. Гусне, нині житель міста Львів, подарував для потреб фронту власний «Мерседес». А через 4 роки його сусід Роман Купиняк, на підтвердження того, що автомобіль виконує відповідальні завдання на фронті,  надіслав Володимиру фото, де воїни та волонтери зображені на фоні мерса. Зрозуміло, що це стало доброю новиною для нашого земляка – людини високих моральних цінностей, журналіста, волонтера.

Нещодавно, спілкуючись з Володимиром, дізнався, що він за час війни відправив через військовиків, капеланів у госпіталі, де проходять лікування поранені солдати, майже 10 тис. примірників літератури, серед якої найбільше – на релігійну тематику.

Цей добрий приклад нашого земляка може бути повчальним для тих, хто здебільшого розповідає про волонтерство, або ж займається допомогою армії напоказ.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви