В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ЗАНАДИВСЯ В КАФЕ, ЯК КОЗА В КАПУСТУ

Дата: 01.03.2019 Кометарі: 0

Відчувши безкарність та смак легкої наживи, 18-річний житель с. Верхнє Висоцьке, учень Боринського професійного ліцею народних промислів та ремесел, громадянин Г., налагодив нескладну систему обкрадання місцевого кафе «Полонина». Зазвичай, крав з торговельного закладу спиртні напої та продукти харчування.

Як з’ясували слідчі Турківського відділення поліції, свій злочинний промисел зловмисник розпочав ще 25 січня. Власне тоді, за словами підозрюваного, він  вперше проник в кафе, а попався 2-го лютого, уже на 5-му епізоді крадіжки.

Вчинивши крадіжку, він, в колі сім’ї, разом з друзями розпивав алкоголь та споживав украдене, а коли провіант закінчувався – знову пробирався в кафе. Загалом натягав звідти товару майже на 5 тис. грн. Тай спосіб проникнення обрав собі доволі простий: в підвальному приміщенні, над дверями, замість розбитої шибки хтось прибив дошку. Юнак щоразу відривав її, і, залізши в приміщення, набравши товару, повертався тим самим способом. А щоб не викликати підозру, дошку кожен раз ставив на  місце.

Днями кримінальне провадження, відкрите стосовно 18-річного крадія, скеровано до суду, який і визначить для нього міру покарання.

До речі, жителі Верхнього Висоцького розповідають, що багатодітна сім’я, в якій живе підозрюваний, є в списку неблагонадійних. Декілька років тому суд ув’язнив голову сімейства за згвалтування неповнолітньої дочки.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви