В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

РАЙОННИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ – «ЗЛАГОДА»

Дата: 12.03.2019 Кометарі: 0

У неділю, 3 березня, в с. Нижнє Висоцьке пройшов районний турнір з волейболу «Злагода». 

Два останні роки з різних причин не проводились змагання з волейболу в нашому селі, – наголосив сільський голова Ярослав Ірод, відкриваючи турнір. – Хоча наші волейболісти успішно виступали на турнірах пам’яті Т.Г. Шевченка в м. Турка, де  виборювали перші призові місця два роки поспіль. Тому наші вболівальники вже засумували за великим волейболом, і цієї неділі прийшло їх багато до місцевого спортзалу, щоб підтримати свою улюблену команду. Але, на жаль, не всі команди прибули здо нас, хоча були запрошені.

Так у змаганнях взяли участь шість команд: по дві команди з сіл Нижнє Висоцьке і Верхня Яблунька, а також команди з м. Турка і с. Сянки.

Після напружених та цікавих поєдинків, перше місце вибороли волейболісти з села Нижнє Висоцьке  – 1, у складі Ростислава Іжика, Василя Ірода, Віталія Нестора, Романа Негіра, Івана Кричківського та Назарія Славітича, які були нагороджені грошовою премією, кубком та грамотами.

У фіналі вони перемогли волейболістів з села Верхня Яблунька – 1 у трьох партіях.

Третє місце здобули волейболісти з м. Турка, одержавши перемогу над молодіжною командою господарів – Н. Висоцьке – 2.

Призерам також були вручені грошові премії й грамоти.

Кращими волейболістами турніру визнано Петра Шийку з В. Яблуньки та Віталія Негіра з Н. Висоцького.

Вручив спортсменам нагороди сільський голова Ярослав Ірод, який подякував дирекції школи – за співпрацю, за надання спортзалу, всім вболівальникам, а також спонсорам, які посприяли у проведенні даного турніру. Це директору ДП «Боринське лісове господарство» Михайлові Ільницькому, місцевим підприємцям Зеновію Кубану, Івану Буштину, Василю Негіру, Ользі Захарчик, Івану Павлику, Богдану Саварину. Сподіваємося й на подальшу співпрацю з меценатами, бо спорт надихає наше молоде покоління вірити у краще майбутнє, а також об’єднує  у дружбі.

Іван ФЕДЬКО,

вчитель фізкультури Нижньовисоцького НВК 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви