В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ПОКІЙНУ МАМУ ТРИМАЛА У ПОГРЕБІ

Дата: 12.04.2019 Кометарі: 0

Жахливий випадок, який не піддається людській логіці, трапився у с. Гусне. В одній із сільських хат проживали 78-річна господиня та її 41-річна дочка, інвалід ІІІ групи загального захворювання.

Коли бабуся померла (експерти кажуть, що в листопаді чи грудні минулого року), дочка, замість того, аби похоронити неньку за християнським звичаєм, сховала її тіло в яму під підлогою. А всім розповідала, що маму відправила на лікування до Самбора, відповідно й отримувала  її пенсію. Зрозуміло, що на це ніхто не звертав уваги. І лише, коли дочка у березні прийшла в сільську раду, щоб оформити довіреність на отримання пенсії, це викликало підозру у працівників сільради і вони почали з’ясовувати обставини. В результаті, жінка зізналася у скоєному, а свій вчинок пояснила тим, що не похоронила маму через те, що був великий сніг, а планувала це зробити на Великодні свята.

По даному факту відкрито кримінальне провадження, залишки тіла покійної відправлено на експертизу з тим, щоб з’ясувати, чи померла вона своєю смертю, а чи насильницькою.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви