В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

НА МІСЬКОМУ КЛАДОВИЩІ РОЗКОПАЛИ МОГИЛУ

Дата: 13.05.2019 Кометарі: 0

Ця шокуюча, досі нечувана звістка, наприкінці позаминулого тижня блискавично поширилася містом, та й навіть районом. Йшлося про те, що невідомі розкопали могилу, в якій напередодні була похоронена молода жінка. Цей акт вандалізму виявив чоловік покійної, який прийшов помолитися.

Зразу ж на кладовище виїхали працівники поліції, які виявили, що розкопану могилу закидали кошиками з квітами, дерев’яними обрізками. Була відірвана дошка й на домовині. А коли оглянули покійницю, виявилося що нічого з прикрас (срібний ланцюжок, кульчики) зловмисники не вкрали. Власне це спростовує версію, нібито хтось в такий аморальний спосіб вирішив збагатитися коштовностями.

Хоча в цій вандальній  справі є багато домислів і версій, справжню причину, очевидно, встановити не вдасться Поліція  відкрила по цьому факту кримінальне провадження і проводить розслідування.

Наш кор.

Фото – для ілюстрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви