В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

УЧНІ ГОСТЮВАЛИ У ПРИКОРДОННИКІВ

Дата: 24.05.2019 Кометарі: 0

Так сталося, що, з об’єктивних причин,в День прикордонника учні нашої школи не змогли відвідати наших давнішніх друзів і привітати з професійним святом. Але днями ми таки здійснили свій намір і відвідали відділ прикордонної служби «Боберка».

Очолили учнівську делегацію заступник директора з виховної роботи Верньояблунського НВК Михайло Шийка та директор Боберківської ЗОШ І-ІІІ ст. Василь Сахарнацький. Учні навчальних закладів ознайомилися з життям і побутом прикордонників, ще більше дізналися про їхню нелегку і надзвичайно важливу службу, а також виступили з концертною програмою, до якої були залучені вихованці Верхньояблунського НВК: Катерина Бринько, Галина Кльоб, Лілія Кльоб, Іванна Костів, Іванна Дубіль, Михайлина Малець, Алла Костів, Юлія Ватраль, Марія Степан, а також Боберківської ЗОШ: Леся Біжик, Наталія Славич, Наталія Сорочич, Анастасія Шимків, Лілія Сахарнацька, Наталія Біжик.

Концертну програму діти готували під керівництвом вчителя  української мови Оксани Шийки, вчителя музики Романа Кицули, педагога-організатора – Валентини Ковби (Верхньояблунський НВК) та педагога-організатора, вчителя музики Боберківської ЗОШ Оксани Славич.

За  змістовно проведений час та чудові хвилини дозвілля, від імені всього особового складу гостям подякував начальник відділу прикордонної служби Олександр Смага.

 Галина ІВАНЮК,

психолог Верхньояблунського НВК. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви