В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ЗАБОРОНИЛИ ЛЕГІОНЕРІВ ТА ВВЕЛИ ГАРАНТІЙНИЙ ГРОШОВИЙ ВНЕСОК

Дата: 31.05.2019 Кометарі: 0

Минулої неділі у Турці, на міському стадіоні “Карпати”, відбулися збори представників футбольних команд району, на яких обговорили питання проведення чемпіонату Турківщини серед юнаків та дорослих команд.

Окрім інших питань, які розглядались, найбільше уваги було приділено участі у матчах футболістів, які не є жителями, чи уродженцями Турківщини. Одні пропонували залишити все, як є і дозволити грати легіонерам, інші були категорично проти. Тож після тривалої дискусії було прийнято рішення дозволити командам заявляти гравців не лише зі свого села, а з будь-якого населеного пункту нашого району, проте заборонити це робити, якщо спортсмен родом з-за меж Турківщини. Винятком може бути лише син уродженців Турківщини, або військовослужбовець, який проходить тут службу.

Не менш важливим було і питання явки команд на виїзні матчі. В останні роки почастішали випадки, коли команди з низів турнірної таблиці не їхали на календарні матчі до суперників, бо їм, мовляв, і так нічого не світить. За таке прогульників спершу карали трьома знятими очками, а потім – зняттям команди з подальшого розіграшу. Цьогоріч, аби бодай хоч якось перестрахуватись від подібних випадків, на зборах представників команд було прийнято рішення про впровадження обов’язкового гарантійного грошового внеску, який робиться разом із поданням заявки команди на участь у чемпіонаті. Для юнаків – це 300 грн., для дорослих – 500 грн. Якщо команда дограє чемпіонат до кінця, кошти їй буде повернуто, якщо ні, то вони підуть на нагородження призерів.

Ще одна сумна несподіванка цьогорічного чемпіонату – це кількість учасників. Якщо у юнаків очікується ще 12-14 команд, то у дорослих, швидше за все, їх буде аж…6 (Гусне, Присліп, В.Яблунька, Вовче, Явора та Н.Яблунька). Боротимуться вони 2 кола в одній групі. Старт чемпіонату – у неділю, 2 червня.

Костянтин МАЛЕТИЧ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви