В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ТРЕПЕТНІ МЕЛОДІЇ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА: випускників він сповістив про закінчення школи, решту учнів – про канікули

Дата: 31.05.2019 Кометарі: 0

Як швидко плине час… Здається, що зовсім недавно школа кликала до себе  на навчання своїх вихованців,  а сьогодні   уже входить в історію   клопіткий, насичений цікавими подіями,  2018-2019 навчальний рік.  На  шкільних подвір’ях  під час останніх шкільних лінійок  нині прозвучить  зворушлива, прощальна   мелодія шкільного дзвоника.  Учні підуть на літні канікули і першого вересня знову повернуться на навчання. А випускники  залишать  поріг рідної школи назавжди.

За словами  головного спеціаліста відділу освіти  Турківської РДА Михайла Юсиповича, останній шкільний дзвоник пролунає у 48-ми освітніх закладах Турківщини. З них – у 15-ти  закладах перших-третіх ступенів,  у 30-ти  – перших –других ступенів, у Турківській гімназії ім. Олександра Ільницького та у трьох початкових школах І ступеня. Атестати про середню освіту отримають 180 одинадцятикласників, а свідоцтва про здобуття базової середньої освіти –  569 дев ’ятикласників. І у відділі освіти  прогнозують десять осіб, які, можливо, будуть удостоєні золотих і срібних медалей.

Попереду у них ще завершення складання зовнішнього незалежного оцінювання і випускний бал.

До слова, минулого року в нашому районі було 184  випускники, які закінчили 11-й клас, і 529 – дев’ятий. А ось  перший  клас Нової української школи цього  навчального року  на Турківщині закінчують 704 дитини.

– Сьогодні – особливий день для тих, хто закінчує школу, – каже начальник відділу освіти Турківської РДА Оксана Манюх. – Для когось – це початок нового навчання, здобуття вищої освіти,  а для когось – початок трудового життя. Шановні випускники, ви є тим поколінням, яке реально змінить країну. Тож бажаю усім здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.

Ольга Тарасенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви