В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ЧОМУ Б НЕ ЗАПРОСИТИ ІВАНА МАТКОВСЬКОГО НА ТУРКІВЩИНУ?

Дата: 31.05.2019 Кометарі: 0

Широкого  позитивного розголосу серед науковців, священнослужителів, поціновувачів української історії взагалі набула книга, видана  науковцем, доктором філософії, працівником кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» Іваном Матковським. Це надзвичайно ґрунтовне видання про життєвий шлях  Блаженнійшого священномученика Климентія Шептицького, рідного брата Андрея Шептицького. Книга висвітлює всі періоди життя подвижника віри, гарно проілюстрована, містить багато архівних даних.

Книга Івана Матковського

З часу видання монографії вже відбулися десятки  успішних презентацій. Одна з останніх – у м. Самбір, у місцевій бібліотеці, а потім ще й в медичному коледжі. З огляду на це,  дивує, чому ми не запросимо свого земляка, уродженця с.Матків, у Турку  на  таку ж презентацію? Це було б пізнавально, та й по-земляцькому солідарно-патріотично. Ініціатива тут, очевидно, мала б виходити від відділу культури, в складі якого є  централізована бібліотечна система.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви