В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

«МІСТО ДИТЯЧИХ УСМІШОК-2019»

Дата: 07.06.2019 Кометарі: 0

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, відповідно до наказу відділу освіти Турківської РДА, минулої суботи. 1 червня, у нашому місті було проведено свято для дітей, яке назвали святом посмішок, позитивного настрою та щасливого дитинства. Його проведенню сприяла ще й довгоочікувана тепла і сонячна погода.

Традиційно зранку, діти, разом зі своїми старшими наставниками, батьками, дідусями і бабусями, зібралися біля пам’ятника Тарасові Шевченку на міському майдані. Це були команди учнів Турківського НВК, Турківської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1, Турківського НВК №1, Турківської гімназії ім. О. Ільницького, Завадівського НВК та Будинку дитячої та юнацької творчості. Наставники останні зокрема й відповідали за проведення свята. У його програмі  – традиційний конкурс малюнка на асфальті «Літо! Діти! Україна!», флешмоб «Волю українським морякам!», спортивні змагання «Старт у моєму житті», домашнє завдання – конкурс квіткових композицій, концерт художньої самодіяльності (по два концертні номери від кожної команди) та різні конкурси, ігри, забави. До речі, ті, хто був присутній на святі, висловлювалися дуже позитивно щодо його проведення, воно всім сподобалося і підняло настрій. Це, напевно, було одне з найкращих свят, які проводили досі в Турці до Дня захисту дітей.

Відкривала його, як завжди, директор Будинку дитячої та юнацької творчості Софія Багай з надією, що 1 червня стане добрим початком великого змістовного відпочинку дітей. На свято завітали і виступили  завідувач РМК відділу освіти Турківської РДА Наталія Дуда, секретар Турківської міської ради Олександр Гвоздінський, директор РЦ СССДМ Марія Павлик, голова РО Союзу Українок Олександра Цуняк, Розпочали святкування з флешмобу «Волю українським морякам!». Його учасники підтримали рішення Міжнародного морського трибуналу про звільнення українських моряків з російського полону. І, до речі, картинка з цього флешмобу уже облетіла Інтернетом: її уже побачили в багатьох країнах світу. Кожна команда представила красиві та оригінальні квіткові композиції, які було покладено до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю. Більше 100 дітей взяли участь у традиційному конкурсі малюнків на асфальті, який провели Богдан Ілинич та Наталія Дребот. Жваво проходили спортивні змагання «Спорт у моєму житті» (7 естафет), під керівництвом вчителя фізкультури Андрія Розлуцького, на спортивній площадці гімназії ім. О. Ільницького. Керівники гуртків БДЮТу проводили з дітьми ігри і забави, а на майдані Шевченка відбувався концерт, який приваблював своїми якісними музично-пісенними і танцювальними номерами кожного перехожого, кожного гостя нашого міста. Сподобався учасникам свята монтаж «Наші діти» та привітання членів студії «Гармонія». «Свято дитячих усмішок-2019».

Звичайно, що кожен виступ, кожну перемогу дітей у грі чи естафеті, змаганні чи конкурсі було відзначено призами і солодощами. Про це подбали меценати: підприємець Олександр Ільницький та підприємець Любомир Яворський, голова Турківської районної ради Володимир Лозюк, директор РЦ СССДМ Марія Павлик, музичну апаратуру для концертних виступів безкоштовно представив вчитель музики Турківської гімназії                ім.  О. Ільницького п. Сергій Маслиган. До слова, районний Будинок дитячої та юнацької творчості  також у цей день вручив подяки та грамоти своїм найкращим вихованцям.

Також у День захисту дітей Турківський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області привітав новонароджену дитину у пологовому відділі Турківської КЦРЛ.

– Якраз на той час у пологовому відділенні була тільки одна дитинка, яка народилася в День захисту дітей – була дівчинка, яку назвали Олександрою. Вручили ми батькам дитини не тільки подарунок, а й свідоцтво про народження, – каже начальник відділу Віолетта Нестор. – Мама була дуже щасливою. Взагалі ми так стараємося вітати  новонароджених немовлят – чи то у річницю пілотного проекту видачі свідоцтв про народження безпосередньо у медичному закладі, або ж до Міжнародного дня захисту дітей, чи до Дня Святого Миколая. Батькам приємно. Не  головне, аби був коштовний подарунок, а увага до маленької дитинки.

Ольга Тарасенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви