В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

БОЙКИ НАПИСАЛИ ЛИСТА ВОЛОДИМИРУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ

Дата: 14.06.2019 Кометарі: 0

Уже не перший рік міжнародна громадська організація  «Світовий Конгрес Бойків» переймається майбутньою долею Турківщини, зокрема в контексті адміністративно-територіального поділу. По декілька разів члени організації надсилали листи в найвищі державні установи, в тому числі Президенту України, Голові Верховної Ради України, Прем’єр-міністру України, з тим, аби зберегти Турківський район як цілісну територіальну одиницю з визначеним статусом – гірський.

У листі наводили цілий ряд переконливих доказів, що наш район – унікальний край, з великими можливостями на перспективу, зокрема – в туристично-рекреаційному плані.

Днями черговий лист про збереження із статусом гірського Турківського району від громадської організації було скеровано новообраному Президенту України Володимиру Зеленському. І хотілося б вірити, що президентська адміністрація розгляне цей лист і прийме рішення на користь нашого краю. Вселяє надію й те, що керівником адміністрації президента є син уродженця м. Турка, викладача юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка, Йосипа Богдана – Андрій. У свій час він разом з батьком неодноразово був у м. Турка – столиці Бойківського краю, і має добрі спомини, як і друзів із щасливого дитинства.

Василь ВАСИЛЬКІВ. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви