В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

МЕДИКІВ ПРИВІТАВ, ТА Й ПРОБЛЕМИ ОБГОВОРИВ

Дата: 14.06.2019 Кометарі: 0

У СЕРЕДУ ДЕПУТАТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ АНДРІЙ ЛОПУШАНСЬКИЙ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ВІДВІДАВ ТУРКІВЩИНУ

За час теперішньої  каденції депутат Верховної Ради України Андрій Лопушанський побував практично в усіх населених пунктах району, зустрічався з представниками установ та організацій, брав участь у багатьох масових заходах, реагував на запити громадськості, словом, чим міг допомагав. Про це свідчать численні добрі справи в великому й малому, зроблені для колективів, чи окремих осіб.

Минулої середи Андрій Ярославович вкотре відвідав Турківщину і, скориставшись тим, що візит був напередодні професійного свята медиків, завітав до Боринської районної лікарні з тим, щоб привітати медперсонал, а заодно й обговорити проблеми. Після, так би мовити, офіційної частини, з головним лікарем Ігорем Маркіним радились, як перекрити дах установи, а дещо раніше обговорили проблеми, пов’язані з реконструкцією системи опалення Боринського НВК, з головою селищної ради Іваном Яворським.

У цей день депутат відвідав й Турківську дитячу музичну школу, для якої допоміг придбати сценічні костюми. Цікава дискусія відбулася з колективом Турківського професійного ліцею. Викладачі просили депутата допомогти в питанні проходження практики учнів. На їхню думку, добре було б, якби на наших теренах вдалося організувати підприємство, яке б змогло давати практичні навики ліцеїстам, а згодом їх працевлаштувати.

Позитивно відгукнувся Андрій Ярославович на прохання майстра ліцею Дмитра Пузича допомогти фінансово в будівництві Хресної дороги в м. Турка. Нагадаємо, що зараз відносно невелика громада встановлює там  стаційні статуї. А це потребує чималих коштів.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви