В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

УПРАВЛІННЯ СОЦЗАХИСТУ ЗАПРОШУЄ ДІТЕЙ НА ВІДПОЧИНОК

Дата: 14.06.2019 Кометарі: 0

Літня пора –сприятливі умови для оздоровлення та відпочинку наших дітей, щоби вони могли набратися сил, поправити своє здоров’я, цікаво і змістовно провести вільний від навчання час. Зазвичай, про відпочинок своїх дітей дбають батьки, а ось про дозвілля і оздоровлення дітей пільгових категорій – держава.

– У нашому районі є 5842 дитини, які належать до числа пільгових категорій, з них 53 дитини-сироти, – каже начальник управління соціального захисту населення Турківської РДА Микола Гут. – Минулого року ми за кошти державного бюджету оздоровили 53 дитини, які були скеровані до дитячих таборів «Молода гвардія» і «Артек», і за рахунок обласного бюджету – 62. Цього року з бюджету держави вже оздоровлено 22 дитини,  щодо обласного, то тут є тільки розподіл на першу зміну. Це 10 путівок, п’ять з яких – на море. Так як  основний навчально-виховний процес у школах вже закінчився, то розподіл путівок робитимемо на наступні зміни. Хочу нагадати, що оздоровлення дітей на Турківщині проходить кожного року і йому надаємо особливу і першочергову увагу. По лінії освіти – це робота так званих  мовних таборів,  таборів релігійного напрямку і інших.  Словом, можливості для відпочинку дітей є, а ось бажаючих оздоровитися, на превеликий жаль, не надто багато. Завжди доводиться шукати таких дітей, від родичів – мало ініціативи. Слід сказати, що бюджетних путівок, які б стовідсотково оплачувалися державою, влітку чомусь надходить менше. Вони в основному є з певною доплатою, яка залежить і від категорії пільговика, і від віку дитини. Зокрема на пільгову путівку має право й дитина, яка є переможцем олімпіади, змагання, всеукраїнського чи міжнародного конкурсів у галузях спорту, культури, освіти. За нашими даними, талановитих і обдарованих дітей в районі є більше 30 осіб. Велике прохання подавати нам якраз заявки від таких дітей на відпочинок, а також і від дітей, які хворіють і перебувають на диспансерному обліку (таких у районі є 570 осіб). Їм вкрай необхідно оздоровитися у літній період і бути бодай раз у  три роки на відпочинку. Це стосується й багатодітних та малозабезпечених сімей.  Батьки, опікуни чи прийомні батьки мають  врешті-решт хоч деколи подбати про здоров’я своєї дитини, не бути байдужими  і не жити за правилом «Вам потрібно, ви й везіть дитину до табору».

Ольга Тарасенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви