В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ФУТБОЛЬНЕ ПОБОЇЩЕ НА СТАДІОНІ У ПРИСЛОПІ

Дата: 27.06.2019 Кометарі: 0

З великим скандалом пройшов четвертий тур чемпіонату Турківщини з футболу. Зокрема мова йде про матч у Прислопі, де місцева команда приймала суперника з Либохори. Відразу з гри до Турки приїхали гравці та представники команди з Либохори, котрих побили після матчу місцеві вболівальники. Суддя матчу, сільський голова Либохори Василь Комарницький, з приводу цього поєдинку написав скаргу до федерації футболу Турківщини.

Згідно пояснення капітана присліпської команди Івана Бренька, за рахунку 0:1, арбітр матчу (представник Либохори) зупинив гру, не давши дограти командам основний час. Після цього виникла масова бійка між вболівальниками з Прислопа та гравцями з Либохори. За словами Івана, те, що відбувалося на футбольному полі, футболом назвати важко. Метою Либохори було взяти 3 очки будь-якою ціною. На футбольні правила арбітру матчу було просто начхати. Поводився агресивно, не адекватно, не професійно. Судив тільки в одну сторону. Протягом матчу в арбітра був помічник – гравець Либохори, під номером 7 – Руслан Ковташ. Він вказував, коли і де свистіти, арбітр чемно виконував. Сам Руслан провокував гравців та вболівальників, обзивав дикунами. Згодом Руслан вибачився перед Іваном Бреньком, але не перед уболівальниками, яких образив. Також у поясненні присліпчан було вказано, що арбітр не дав дограти командам щонайменше 5-7 хвилин. А рахунок у той час був 0:1 – на користь либохірців. Це ще більше розлютило вболівальників, і вони, згадавши публічні образи від Руслана Ковташа, пішли на либохірців з кулаками. Гравці команди Прислопа не дали конфлікту розгорітися, заспокоїли вболівальників та дали можливість либохірцям покинути футбольне поле.

З приводу цього брудного інциденту, у четвер, 27червня, пройшло засідання виконкому федерації футболу Турківщини. Окрім її членів, на засіданні були присутні і сільські голови Либохори та Прислопа – Василь Комарницький та Онуфрій Ляхович. Кожен із представників команд висловив свою думку щодо події. Дещо, викладене у скарзі та поясненні, вони підтвердили, дещо – спростували.

Вислухавши обидві сторони, а також взявши до уваги скаргу та пояснення обох команд, федерація футболу прийняла рішення за некваліфіковане суддівство, що призвело до масової бійки після гри, та за неналежне виконання функцій арбітра до та після поєдинку (незаповнений протокол гри, систематичне порушення даної вимоги Регламенту підчас інших поєдинків), відсторонити арбітра зустрічі Василя Комарницького від обслуговування поєдинків футбольних команд району, терміном на один рік; гравця команди з Либохори Руслана Ковташа, за свідомі провокативні вислови та дії стосовно гравців та вболівальників команди – суперника, що спричинили масову бійку після поєдинку, дискваліфікувати на три гри; за порушення громадського порядку вболівальниками с.Присліп, дискваліфікувати домашній стадіон команди с.Присліп, терміном на один рік; результат поєдинку між командами сіл Присліп та Либохора залишити в силі (перемога команди с.Либохора, з рахунком 1-0).

Окрім брутального матчу у Прислопі, пройшли ще два поєдинки: Явора – Н.Яблунька – 3:0 та В.Яблунька – Бітля – 5:2. Матч Гусне – Вовче перенесено на 12 липня.

П’ятий тур чемпіонату району з футболу пройде у неділю, 30 червня. Між собою зіграють Вовче та Явора, Либохора та Гусне, Нижня Яблунька та Верхня Яблунька, а також Бітля та Присліп.

Костянтин МАЛЕТИЧ.

Фото – ілюстративне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви