В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

АНДРІАНА ДАЛА КОНЦЕРТ У ТУРЦІ НА ПІДТРИМКУ “УКРАЇНСЬКОЇ СТРАТЕГІЇ ГРОЙСМАНА”

Дата: 18.07.2019 Кометарі: 0

Понад чотири тисячі мешканців Турки  завітали у вечір середи на концерт поп-співачки Андріани, що  відбувся на майдані Шевченка. Львівська “зірка” завітала до нашого міста в рамках туру на підтримку партії “Українська стратегія Гройсмана”.

Сама виконавиця наголосила, що її вояж має два основні завдання. Перше –тішити людей українською піснею, а друге – підтримати ті системні зміни, які розпочалися в державі. Зокрема Андріана виділила позитивні наслідки україномовних квот на радіо та телебаченні: “Я дякую Володимиру Гройсману за те, що він відчинив двері перед артистами та особисто переді мною. Я довгий час співаю, але те, що я співала рідною мовою, часто ставало на перешкоді в розвитку кар’єри. Натомість сьогодні українським артистам стало набагато краще, бо українська мова стала модною. Тому потрібно подякувати людям за те, що вони роблять для нас, для нашої культури та мови”.

Публіка, яка відвідала виступ Андріани була різноманітною: багато молоді, подружні пари з дітьми, старшому поколінню сучасні україномовні пісні також припали до вподоби. Репертуар, як виявилося, добре знайомий мешканцям Турки. Під запальні мотиви публіка часто йшла в танок.

Одним з відвідувачів концерту був пан Володимир, місцевий мешканець. Від  почутих пісень залишився дуже задоволеним. Йому імпонують як творчість, так і політичні вподобання Андріани. “Уряд Гройсмана очолив країну в нелегкий час – йдеться і про військові дії на Сході, і про нестабільну економічну ситуацію”, – каже глядач, – “Але він упорався, тому гадаю, потрібно дати команді Гройсмана можливість продовжити те, що він розпочав. Крім того, мені дуже подобається те, що “Українська стратегія Гройсмана” орієнтується, як європейська партія, на середній клас і займається його формуванням в нашій країні”.

І як би довго не втримували турківчани співачку своїми оваціями, концерт таки добіг свого кінця. Турка, одне з останніх міст у турі співачки. Андріана вирушила до Самбора. Завершиться тур 19-го липня в Червонограді.

Петро Мартинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви