В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА – В НОВОМУ ПРИМІЩЕННІ

Дата: 16.09.2019 Кометарі: 0

Минулої п’ятниці урочисто відкрили нове приміщення Турківського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області, яке знаходиться в м. Турка, по вул. Молодіжна (в приміщенні колишньої аптеки). Урочистий захід відкрила багатолітній начальник РВ ДМСУ у Львівській області, добропорядна, відповідальна і прекрасна душею жінка – Оксана Бабунич.

На початку, після виконання усіма присутніми Державного Гімну України, приміщення освятили священики Микола Різак у співслужінні  з Романом Ролем. Затим о. Микола сказав: «Все, що робиться доброго в місті, чи в районі, нас радує, бо це – турбота про жителів Турківщини. Ми сьогодні, як і належить віруючим, розпочали захід з молитви, щоби поблагословити людей і працю в цьому домі. Просимо у Бога, щоб завжди у ньому панували добрий настрій, повага, шана та взаєморозуміння. Щоби Господь зберіг нас усіх на многая і благая літа!»

На урочисте відкриття нового приміщення відділу міграційної служби приїхала начальник ГУ ДМС України у Львівській області Лідія Котеляк – волонтер, благодійник, одна з двох жінок України, яких нагороджено орденом «За оборону Майдану», активний громадський          діяч. Основним її завданням  стало покращення умов надання адміністративних послуг працівниками територіальних і структурних підрозділів ДМСУ у Львівській області. Саме завдяки турботі Лідії Леонідівни, Турківський районний відділ  отримав чудові офісні меблі, придбано ще одну робочу станцію.

– Мені справді приємно бути на сьогоднішньому заході не тільки через те, що відкриваємо нове приміщення районного відділу, а й через те, що присутні на відкритті дуже багато поважних людей: представники фіскальної служби, поліції, Пенсійного фонду, ЦНАПу та інших підрозділів. А це свідчить, що Оксана Миколаївна користується неабияким авторитетом і повагою, – наголосила гостя зі Львова. – Тому велика вам подяка, Оксано Миколаївно, за те, що змогли показати, що міграційна служба – це структура, до якої є довіра. А мета і основне завдання її роботи – професійно надати людині якісну адміністративну послугу. Але коли у працівників немає гарних, світлих, просторих приміщень для роботи, то і послуга буде недостатньо якісною. Тому я рада, що сьогодні побачила, наскільки вагома допомога місцевої влади – як міської, так і районної, у тому щоби зробити такий гарний подарунок  як для  міграційної служби, її працівників, а заодно і для всіх жителів Турківського району. Ми зараз в активному пошуку службових приміщень для того, щоби покращити якість надання адміністративних послуг громадянам. З власного досвіду знаю, що не до всіх владних структур в області можна достукатися, у вас, я бачу, повна співпраця з владою. Турківщина – найвіддаленіший куточок нашої області, але в рейтингу діяльності нашої служби стоїть у перших рядах. Це подвійна радість. Велике спасибі за допомогу, і хорошої та плідної усім роботи!

Чи не найбільше приклався, у співпраці з головою Турківської районної ради Володимиром Лозюком та першим заступником голови Турківської РДА Миколою Яворським, до цього новосілля міський голова Геннадій Когут, який не був присутній на урочистостях. Натомість  слово для виступу взяв його заступник Ростислав Набоков:

– Міська влада була свідома того, що немає добротного приміщення для міграційної служби. Ми віддавна пропонували це приміщення на Молодіжній, яке стояло пусткою довший час, під офіс міграційного відділу, проте виникала проблема з фінансуванням. Але згодом, разом з районною радою, все ж було профінансовано усі ремонтні роботи, які досконало і якісно виконали будівельники ПП «Сян» (керівник Михайло Кріль). Мені ж залишається побажати вам, шановні працівники міграційної служби, хай вашою працею будуть задоволені всі, хто до вас звертається.

Зі словами щирих привітань звернувся до присутніх заступник голови Турківської РДА Юрій Лило. Він  також побажав працівникам міграційній служби плідної, безконфліктної та якісної роботи.

 А помічник депутата Верховної Ради України Андрія Лопушанського Ірина Кіра, яка була присутня на відкритті нового приміщення, від імені народного обранця привітала працівників міграційної служби, запрошених на свято гостей, та вручила від благодійного фонду Андрія Лопушанського працівникам колективу –путівки на відпочинок в м.Трускавець.

Загалом на ремонт нового приміщення Турківського районного відділу державної міграційної служби було витрачено майже 1 млн. грн. До того ж міська рада ще й дала бруківку на облаштування території біля приміщення міграційної служби.

Слід зазначити, що протягом останніх років міграційною службою запроваджено біометричні документи – паспорт для виїзду за кордон та ID-картку. Створено ряд електронних сервісів, які дозволяють зробити отримання громадянином адміністративних послуг більш комфортним та зрозумілим.

– У Турківському районному відділі є дві робочі станції для надання адмінпослуг; оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина для виїзду за кордон, – каже начальник відділу Оксана Бабунич. – Днями, за сприяння обласного управління, обладнано ще одну таку робочу станцію, що покращить нашу роботу і збільшить кількість прийому громадян не тільки Турківського та інших районів Львівщини, а й інших областей. Крім цього, запроваджена у нас й електронна реєстрація, то ж кожен бажаючий може скористатися й цією послугою – зручно і швидко. Станом на сьогодні, з початку року нашим відділом уже виготовлено громадянам для виїзду за кордон 3165 паспортів, а паспортів громадянина України у формі ID-картки – 1872, що значно більше у порівнянні з минулим роком.

 Тож, віриться, що нове приміщення, де є 5 затишних, світлих кімнат, забезпечених сучасною технікою та новими меблями, корисними інформаційними стендами, послужить для нормальної роботи працівників міграційної служби, якісного прийому громадян.

Ольга Тарасенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви