В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

НЕБЕЗПЕЧНА Й БЛАГОРОДНА ПРОФЕСІЯ РЯТІВНИКА

Дата: 20.09.2019 Кометарі: 1

Щороку, 17 вересня, відзначають своє професійне свято люди мужньої професії, які завжди в надзвичайних ситуаціях спішать нам на допомогу, – рятувальники. У складних умовах, часто ризикуючи життям, вони рятують людей  та їхнє майно, не чекаючи за це віддяки.

Власне, в цей день зібралися на урочисту зустріч працівники  державної пожежно-рятувальної частини №28 м. Турка. Спершу начальник Турківського районного сектору ГУ ДСНСУ у Львівській області, підполковник служби цивільного захисту Світлана Мірошкіна зачитала вітальні телеграми, що надійшли від Голови державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна, начальника ГУ ДСНСУ у Львівській області Юрія Кагітіна та Голови громадської організації «Всеукраїнська асоціація ветеранів війни та служби цивільного захисту» Віктора Доманського. Також вона від себе особисто привітала колег, побажавши їм та їхнім сім’ям здоров’я, взаєморозуміння, щоб після кожного тривожного виклику вони поверталися додому неушкодженими. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували світлу пам’ять Зеновія Юричка, який, рятуючи людське майно на пожежі, загинув. До речі, щороку, з нагоди професійного свята, Головне управління виділяє невелику грошову допомогу для його сім’ї.

Виконала Світлана Валеріївна й приємну місію. Зокрема за досягнення високих показників у професійній діяльності, успішне і сумлінне виконання службових обов’язків, хоробрість, самовідданість, мужність і відвагу, виявлені під час несення служби, наказом начальника Головного управління ДСНСУ у Львівській області достроково присвоєно спеціальні звання, в порядку заохочення: старший прапорщик служби цивільного захисту – командиру відділення ДПРЧ №28 м. Турка, прапорщику Івану Тисовському, старшина служби цивільного захисту – командиру відділення ДПРЧ №28 м. Турка, старшому сержанту Івану Біласу. Грошовою премією відзначено начальника караулу, старшого лейтенанта служби цивільного захисту Олега Бегея, якого нещодавно призначено виконувачем обов’язків начальника ДПРЧ №28 м. Турка , та провідного інспектора Турківського РС ГУ ДСНСУ у Львівській області, лейтенанта служби цивільного захисту Олега Геру. Подяки обласного управління оголошено пожежному-рятувальнику, прапорщику служби цивільного захисту Андрію Геровичу та водієві підрозділу, старшині служби цивільного захисту Михайлові Жавку.

Прийшли привітати рятувальників і представники влади, зокрема т.в. обов’язків голови Турківської РДА Юрій Лило. Після короткого виступу він вручив грамоту колективу пожежно-рятувального підрозділу. Вітання від міського голови та містян передав рятувальникам заступник мера Ростислав Набоков, запевнивши, що й надалі, в разі потреби, влада допомагатиме у придбанні спорядження та спеціальних засобів для гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій. Вітання від народного депутата України Андрія Лопушанського передала рятувальникам його помічник Ірина Кіра, а також від благодійного фонду Андрія Лопушанського вручила путівки на відпочинок в спа-центр м. Трускавець.

Треба відзначити, що за останні роки крок за кроком оновлюється матеріально-технічна база пожежно-рятувальної служби Турківщини. Не так давно відкрито рятувальні підрозділи в с. Нижня Яблунька та с. Верхнє Висоцьке, на черзі – с. Лімна. Очевидно, не всі знгають, що не так давно досвідченого рятувальника з Турківщини,  в недавньому начальника ДПРЧ №28 Івана Лоштина призначено виконувачем обов’язків  Старосамбірського районного відділу ГУ ДСНСУ у Львівській області.

Василь Васильків. 

  • Вася :

    Привіт светка !!! Як там Турка ??? Ти всіх так туда відправляла і сама туда попала ))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви