В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ТУРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОКРАЩУЄ СВОЮ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНУ БАЗУ

Дата: 27.09.2019 Кометарі: 0

Набуття практичних навичок у закладах професійно-технічної освіти є обов’язковим складовим елементом підготовки будь-якого спеціаліста, частиною навчального процесу. Минулого року, за сприяння департаменту освіти і науки Львівської ОДА, Турківський професійний ліцей придбав новий трактор для підготовки такої професії як тракторист.  До того в ліцеї учні опановували фах тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва. Але для проходження практики учнів цієї спеціальності, у віданні закладу мала бути земельна ділянка. Так як у Турківському ліцеї її немає, довелося  спеціальність «тракторист –машиніст» перевести на «тракторист». Ті, хто освоїть дану професію, тим більше, добре закріпить свої навички на  тракторі, може після закінчення закладу знайти для себе роботу за спеціальністю.

– Цього року, згідно регіональної програми розвитку професійно-технічної освіти Львівщини та завдяки сприянню голови обласної ради Олександра Ганущина, керівника департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомири Мандзій та колишнього голови Львівської ОДА Олега Синютки, Турківському професійному ліцею було виділено кошти для придбання нового вантажного автомобіля. Цей транспортний засіб дасть можливість учням закріпити набуті під час навчального процесу знання водіїв категорії «С» і «С1». Днями ми машину отримали. Маємо гараж, де можна її зберігати. Залишилося тільки зареєструвати автомобіль у сервісному центрі, – каже директор навчального закладу Ярослав Юричко.

Ольга Тарасенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви