В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

У ЛИБОХОРІ ПОБИЛИ ЛІСНИЧОГО

Дата: 18.10.2019 Кометарі: 0

Слідчі Турківського відділення поліції відкрили кримінальне провадження за фактом побиття лісничого Либохірського лісництва ДП «Боринське лісове господарство», який сьогодні перебуває на лікуванні у Турківській КЦРЛ.

Прес-служба лісогосподарського підприємства повідомила, що «минулої суботи четверо місцевих жителів увірвалися на подвір’я лісництва, а потім й в службове житло, й жорстоко побили руками й ногами лісничого. На цьому не заспокоївшись, кинули його в багажник й завезли до себе додому. Там били його всі четверо, використовуючи електрошокер. Спокійно за цими тортурами спостерігала  жінка одного з напарників. Щоб себе якось реабілітувати, викликали поліцію, працівники якої викликали швидку…» Натомість цю інформацію спростовують жителі Либохори, які, за інформацією прес-служби, причетні до побиття. Вони кажуть, що лісничий сам прийшов до їхнього помешкання, в якому й виникла сутичка між ним та господарем, а травм він зазнав, впавши на сходах. Категорично вони заперечують застосування електрошокера. Кажуть, що конфлікт відбувся на побутовому грунті. Отож, бачимо, що на даний час є дві «правди».

Наразі працівники поліції відмовляються коментувати ситуацію. Кажуть, що зможуть це зробити після проведення експертизи і допиту учасників конфлікту. Власне, експертиза має визначити характер травм потерпілого та чи був застосований електрошокер.

Ми й надалі відстежуватимемо розслідування цієї резонансної справи й інформуватимемо наших читачів.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви