В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ 26 ЖОВТНЯ

Дата: 25.10.2019 Кометарі: 0

18 жовтня відбулося  засідання ради Турківського ТМіРу, на якому були  присутні члени ради, голови первинних мисливських колективів та єгерська служба.

Присутнім доведено наказ про встановлення термінів та порядку проведення полювання в сезоні 2019-2020 років на території мисливських угідь Турківського ТМіРу. Згідно наказу, колективне полювання на козулю розпочнеться з 26 по 31 грудня 2019-го, а на кабана – з 26 жовтня 2019р. по 31 січня 2020 р. Дні полювання – субота і неділя.

На зайця-русака полювання розпочнеться 24 листопада й триватиме до 29 грудня. На лисицю і вовка полювання буде тривати по 28 лютого 2020 року. Дні полювання на хутрових звірів, зокрема на зайця – неділя; лисицю і вовка можна буде відстрілювати при наявності спеціальної відстрільної картки, або документа на видобування інших мисливських тварин.

На засіданні ради обговорено ряд інших питань, зокрема про виконання завдань із заготівлі кормів для підгодівлі диких тварин, влаштування біотехспоруд, дотримання техніки безпеки під час полювання та ряд інших.

Богдан МИХАЙЛИК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви