В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

УДОСТОЇЛИСЯ ПОЧЕСНОГО ДИПЛОМА

Дата: 25.10.2019 Кометарі: 0

Як уже повідомляла газета «Бойківщина», у ці осінні дні працівники позашкілля Галичини відзначають свій 80-річний ювілей. Нещодавно, з приводу цієї визначної дати, у Львові відбувся великий форум представників  позашкільної галузі. Проходив захід у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, за участі представників Міністерства освіти і науки України, влади Львівщини, правління і членів Міжнародної асоціації позашкільної освіти з різних областей України та інших держав світу.

Турківська делегація, у складі Софії Багай, директора БДЮТу, Олександри Цуняк і Наталії Себій – керівників гуртків, а також вихованців вокального й танцювального гуртків, мала честь брати участь у цьому святковому дійстві. Турківчани показали присутнім своєрідну театралізовану презентацію-виставу діяльності Будинку творчості, зроблену у бойківському стилі.

Окрім того, що заслужили за свій виступ бурхливих оплесків і схвальних відгуків глядачів, ще й удостоїлися почесного диплома учасника фестивалю-огляду творчого доробку закладів позашкільної освіти Львівщини в номінації «Мистецька презентація». В додачу дістали й спеціально виготовлені до свята  тарілку-вимпел та горнятко. Нагороди вручені від департаменту освіти і науки Львівської ОДА, Львівського відділення Міжнародної асоціації позашкільної освіти та Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.

Ольга Тарасенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви