В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

МІСЬКИЙ ЦВИНТАР БЕЗ ДЕРЕВ, А ЗАРІЧНА БУДЕ З ОСВІТЛЕННЯМ

Дата: 28.10.2019 Кометарі: 0

За словами міського голови Геннадія Когута, уже завершено зрізання старих дерев на міському кладовищі. Крім цього, відповідно багато роботи було зроблено з вивезення відходів, хоча зрізане гілля ще де-не-де залишилося. Люди, скориставшись сприятливою погодою, приходять на цвинтар прибирати біля могил рідних. Тож  купи сміття знову накопичуються. Та мерія надіється, що до 1 листопада – дня поминання за покійними,  цвинтар буде почищено від сміття і від гілок.

Також  міська влада продовжує роботи з ремонту, який був припинений, частини комунальної дороги по вул. Міцкевича.  Міський голова зазначає, що передувала цьому дуже довга паперова процедура. Зараз там працює виконавець робіт – товариство з обмеженою відповідальністю «Будремдор», укладають бордюри. Чи реконструюють заплановану ділянку дороги, буде залежати не тільки від погодних умов, а ще й від субвенційних коштів, які мають поступити, в сумі більше 5 млн. грн., з державного бюджету на місцевий розвиток, згідно розпорядження Кабінету Міністрів України. Наразі міська влада чекає поступлення коштів.

Крім цього, розпочато роботи з прокладання бруківки біля міграційної служби і на зупинці на вул. Молодіжна. Нарешті буде завершено роботи з вуличного освітлення  по вул. Зарічна в м. Турка (на фото на задньому плані). Вартість проекту – 266,814 тис. грн. Це завдяки участі міста і громади в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку.

Ольга Тарасенко.

Фото Віктора Саварина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви