В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

З ПЕРЕДОВОЇ – НА ЗУСТРІЧ З РІДНИМ КОЛЕКТИВОМ

Дата: 01.11.2019 Кометарі: 0

Після закінчення Дрогобицького педагогічного інституту, Іван Бельський пішов працювати вчителем фізичного виховання в рідну Головську ЗОШ І-ІІ ст. А два роки тому він, батько трьох дітей, палкий патріот рідної землі, усвідомлюючи свій обов’язок перед Батьківщиною, добровільно пішов служити за контрактом у славну, 24-у окрему механізовану бригаду ім. короля Данила. Від початку російської агресії підрозділи цієї бригади були залучені до бойових дій на багатьох напрямках війни на Сході. Її бійці брали участь у боях за Красний Лиман і Лисичанськ, стояли в обороні блокування російського кордону, зазнавши тоді втрат від російської ракетної атаки під Зеленопіллям, бригада вела бої в Георгіївці і Лутугиному, під Луганським аеропортом, а зараз впевнено тримає  позиції в районі Мар’їнки. Педагог гордиться, що служить у цій бригаді, з такими відважними і безстрашними побратимами, які за кожен клаптик рідної землі готові віддати своє життя. Від’їжджаючи на передову, Іван Миколайович обіцяв усім: як тільки приїде у відпустку, зразу побуває у рідній школі. І свою обіцянку  виконав.

– Дізнавшись, що наш Іван Миколайович  у відпустці, у батьків, ми, колеги по роботі, разом з учнями, запросили бійця ООС на зустріч. Іван Миколайович з радістю прийняв запрошення, – каже вчитель школи Федора  Головчанська. – Під керівництвом директора школи Лідії  Костик усі школярі  якнайкраще підготувалися до цієї хвилюючої зустрічі. Для гостя був організований чудовий концерт – учасники натхненно декламували вірші, співали пісень, читали гуморески. Потім у теплій дружній атмосфері відбулася щира розмова з бійцем про нелегкі фронтові будні. Дітей цікавило все: як там, на війні, чи, бува, не страшно, чи сумує за рідним домом? Вчитель-фронтовик старався відповісти кожній дитині.

 На пам’ять про зустріч учаснику ООС Івану Бельському  від колективу школи було вручено подарунок – образ, який стане для відважного воїна оберегом. А ще всі бажали йому та його побратимам міцного здоров’я, миру і швидкого повернення додому.

Ольга Тарасенко. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви