В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

СРІБНА МЕДАЛЬ МАР’ЯНИ РИНЧАК

Дата: 01.11.2019 Кометарі: 0

24-26 жовтня Боринський професійний ліцей НПР брав участь у ІV Національному конкурсі «Дні української кухні – 2019». Представляла навчальний заклад на конкурсі учениця ІІІ курсу групи «Кухар.Бармен» Мар’яна Ринчак.

Дівчина любить кулінарну справу, тому й успіх прийшов не випадково: срібна медаль у номінації «Перша страва» «Кулешик з білих сушених грибів».

До конкурсу ученицю готували майстри виробничого навчання  Катерина Вархол та Катерина Суп, які є справжніми майстрами своєї справи, майстрами відповідно ІІ та І категорії, мають великий практичний досвід та навики індивідуальної роботи з учнями.

Всього цього вони досягли, проходячи виробничі практики на базах відпочинку в Одеській області, на березі Чорного моря.

Тому й висока нагорода учениці – своєрідний підсумок наполегливої праці обох майстрів.

На конкурсі у Львові  незалежне журі, у складі президента ГО «Західна Шефгрупа» Євгенія Сушка,  судді WACS Вячеслава Совенка та головного судді Павла Маковки, визнало страву«Кулешик з білих сушених грибів»  однією з найкращих, яка заслуговує високої нагороди – диплома та срібла у намінації «Перша страва».

Щиро вітаємо Мар’яну та бажаємо їй нових успіхів і перемог.

Орися РИК,

викладач української мови та літератури ліцею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви