В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

А ЧИ МАТИ ВИНУВАТА, ЩО ДИТИНА…?

Дата: 15.11.2019 Кометарі: 0

Широкого розголосу не лише в м. Турка, а й в районі, зрештою і за його межами, набув зухвалий вчинок групи підлітків з райцентру. Важко передбачити чи спрогнозувати мету їхніх дій, зроблених, очевидно, для самоствердження, щоб показати, мовляв, дивіться, які ми «крутенькі». Вночі вони заїхали позашляховиком на сходи, що ведуть до пам’ятника Тарасу Шевченку у м.Турка, і, вилізши на капот автівки, почали робити селфі. Більше того, одним із зухвалих фото поділилися в соцмережі Інстаграм.

Зразу ж вчинок явно неадекватних молодиків викликав негативну реакцію в інтернет-користувачів, які, коментуючи його, писали: «а чи не варто їм навідатися до військкомату, з тим щоб піти на військову службу і там показати свою силу та сміливість». А хтось просто написав: «дегенерати». І така характеристика є цілком для них доречною.

Але питання в іншому: чи покарають малолітніх зухвальців? Працівники поліції склали на них адміністративний протокол за правопорушення і, хочеться вірити, що суддя Турківського районного суду не «відфутболить» його, а призначить хуліганам заслужене покарання. Але ж хто відшкодує збитки, нанесені їхнім вчинком? Було б найправильніше, якби Турківська районна рада, на балансі якої стоїть пам’ятник Тарасові Шевченку, звернулася до суду з позовом про відшкодування завданих матеріальних збитків. І відповідно батьки, за власний кошт, придбали матеріали для ремонту потрощених позашляховиком сходів та оплатили роботи з їх відновлення. Це було б доброю наукою не лише для малолітніх хуліганів, а й для тих, хто в майбутньому спробує щось подібне придумати.

Дивно, але чомусь у нашому місті вже стало недоброю традицією забувати про правопорушення, або й не реагувати на них. Для прикладу – «безбашений» водій зніс дорожній відбійник біля каплички, що на перехресті вулиць Поляна та В.Стуса. Його очевидно здали на металобрухт, а водій відбувся легким переляком та витратами на ремонт автівки. На жаль, таких випадків у місті є чимало. Буквально декілька днів тому, якийсь каскадер зніс огорожу дитячого майданчика, що біля міської ради. Зупинило його лише дерево. Але, не дивлячись на те, що в цьому місці встановлені камери спостереження, особу водія не встановлено, та й огорожа після ДТП кудись поділася…

Ось так і живемо: ніби і дбаємо про місто, проте, насправді ж, безкарністю породжуємо все нові й нові правопорушення.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви