В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

АНАЛОГОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ПІДЕ В НЕБУТТЯ. А ЩО МАТИМУТЬ НАТОМІСТЬ ЖИТЕЛІ ТУРКІВЩИНИ?

Дата: 03.12.2019 Кометарі: 0

Українців уже попередили, що з 20 січня 2020р. в нашій державі перестануть транслювати звичне аналогове телебачення. І якщо в багатьох регіонах уже підготувалися до цифрового телебачення, то в нас на Турківщині ситуація з розряду – безпорадних. Тисячі людей, а це, як правило, особи похилого віку, можуть залишитися без перегляду улюблених фільмів та телепередач.

Щоб загострити увагу на цій актуальній проблемі, не так давно Турківська міська рада на одній із сесій прийняла звернення до депутата Верховної Ради України від 125-го виборчого округу Андрія Лопушанського, в якому просить вжити заходів для якнайшвидшого впровадження цифрового телебачення. Треба віддати належне, Андрій Ярославович швидко відреагував на прохання своїх виборців. Звернення Турківської міської ради було виголошено на пленарному засіданні Верховної Ради, а також, враховуючи суспільний резонанс та виняткову актуальність даної проблеми, збройну агресію Росії проти нашої держави, нардеп скерував звернення, разом з депутатським запитом, до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, першого заступника голови Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення – Ольги Герасим’юк, Секретаря Ради національної безпеки та оборони Олексія Данилова щодо забезпечення безперебійного функціонування цифрового телебачення як складової частини централізованого оповіщення по території не лише Турківського, а й Старосамбірського та Сколівського районів.

А для того, щоб цифрове телебачення запрацювало на Турківщині, потрібно встановити на телевежі спеціальне обладнання.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви