В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

УСПІХИ ТУРКІВСЬКИХ ЛІЦЕЇСТІВ

Дата: 06.12.2019 Кометарі: 0

Направду приємно, коли наші земляки, де б вони не були, чим би вони не займалися, демонструють успіхи – в роботі чи навчанні, в громадській чи політичній діяльності, а чи засвідчують правильну життєву позицію. В таких випадках у свідомості утверджується думка, що не все так погано в нашому домі. І коли  треба, ми можемо показати, що в бойківському краї живуть талановиті люди.

Такі позитивні думки навіюють успіхи учнів та їхніх наставників з Турківського професійного ліцею. Так нещодавно вони взяли участь у конкурсах професійної майстерності і показали непогані результати. Учень групи № 31 Василь Костишак здобув почесне третє місце в першому етапі Всеукраїнського конкурсу «WordSkills Ukraine”, що проходив на базі Бориславського професійного ліцею, а його наставник, майстер  виробничого навчання Віктор Кузьмин, за виконання своєї практичної роботи, удостоєний другого місця. Обидва переможці були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

З дипломами другого ступеня повернулися до рідного ліцею з конкурсу в м. Стрий  учень групи № 33 Павло Занкович та майстер виробничого навчання Віталій Кропивницький. Нагороди та подарунки вони отримали за перемогу в компетенції «зварювальні роботи».

Залікове п’яте місце присуджено на конкурсі у Львові майстру виробничого навчання Тетяні Дем’ян, та третє призове місце – учениці групи № 34 Аліні Питчак – в компетенції «перукарське мистецтво».

Варто нагадати, що минулого року перше місце на обласному конкурсі компетенції «ремонту та обслуговування електроустаткування» здобув вихованець ліцею Назар Комарницький, а на Всеукраїнському конкурсі,  в м. Кременчук Полтавської області, він ввійшов у десятку найкращих. Тож чому б не порадіти успіхам наших земляків!

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви