В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ХОБІ І ПРОФЕСІЮ ВМІЛО ПОЄДНУЄ ВІДОМИЙ НА ТУРКІВЩИНІ ТРЕНЕР – ВАСИЛЬ ГУЙ

Дата: 06.12.2019 Кометарі: 0

З-посеред тренерсько-викладацького складу ДЮСШ «Юність»  Василь Гуй завжди вирізняється своєю пунктуальністю, принциповістю, фаховістю  та винятковим умінням найти підхід до дітей, а відтак навчити їх гри в теніс. Хоча він сам це заперечує, мовляв, у нас у спортшколі всі тренери кваліфіковані, з чималим досвідом. В принципі, із цим треба погодитися.

Свою тренерську роботу Василь Іванович розпочав майже 30 років тому, пробуючи себе в різних видах спорту – плавання, лижі, футбол, хоча теніс став для нього найулюбленішим. І свою любов, як кажуть, до ракетки і м’ячика, він уміло передає молоді. Сьогодні вже важко підрахувати, скількох вихованців він навчив професійно і грамотно  володіти тенісною ракеткою. Та більше того, до нього на тренування  ходять і дорослі спортсмени, особливо перед тим, як беруть участь в галузевих спартакіадах чи чемпіонатах.

Приємна подія в житті Василя Івановича відбулася днями – так співпало, що в день його народження вперше на Турківщині він відкрив на своєму подвір’ї приватний спортзал. Чудово оформлений, освітлений, затишний і теплий. Діти тут тренуються на професійному столі, а натхнення їм додають нагороди тренера – більше 50 медалей та 20 кубків. Виставлені тут  і світлини його тренерсько-спортивної кар’єри – 10-річної та 20-річної давності, та й навіть давнішні. Звичайно, є на фото і теперішні вихованці. Розповідає про них Василь Іванович з гордістю.  В цей день тут відбувся тенісний турнір, відкрита першість ДЮСШ «Юність». Юні спортсмени змагалися в двох категоріях – наймолодші, але перспективні – учні 3-го класу, та старша вікова категорія – учні 9-го класу.

Після емоційних поєдинків, у молодшій віковій категорії місця розподілилися наступним чином:  першу сходинку п’єдесталу посів Денис Сіданич, другу – Денис Бончук, а бронзову нагороду отримав Роман Добош.

Серед старших призові місця вибороли:  перше – Володимир Яворський, друге – Іван Яворський, третє – Михайло Бойко. До речі, всі вони – чемпіони району серед школярів.

Отримуючи заслужені грошові премії та грамоти, вихованці дякували своєму тренеру за вмілу науку, а також вітали з днем народження. Таким чином турнір був святковим і багато в чому не схожим на всі попередні. А відчуваючи велику зацікавленість дітей у проведенні подібних змагань, Василь Іванович вирішив і озвучив, що такий турнір буде традиційним і завжди проходитиме в останній день осені – 30 листопада.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви