В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ВАКЦИНАЦІЯ ВБЕРЕЖЕ І ЗАХИСТИТЬ

Дата: 09.12.2019 Кометарі: 0

Дякувати Богу, що останнім часом люди все більше розуміють, що вчасно проведена вакцинація  – це  серйозний захист організму від інфекційних захворювань. І так крок за кроком, завдяки старанням медиків, вдається відбілювати, кимось цю знівельовану тему, повертаючи процес вакцинації у щоденне звичне русло.

Треба віддати належне – велику роз’яснювальну роботу в питаннях популяризації вакцинації проводять працівники Турківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Про це свідчать і цифри. Медична сестра маніпуляційного кабінету щеплень Галина Нестер каже, що за 11 місяців поточного року вони про- вакцинували 1985 осіб із 2079 запланованих. Це 95,5 %. А за листопад щеплення від дифтерії і правця  зробили 711 осіб. Прогрес – очевидний. Що стосується дітей, старше 7-ми років, то, при плані 635 осіб, за 11 місяців провакциновано 569 осіб, а за той же листопад – 208 осіб.

Зараз медики мають намір провести аналіз по школах і визначити, де найменше учнів провакциновано і, якщо буде необхідність, виправити ситуацію. Є надія, що завдяки щоденній роз’яснювальній  роботі, широкий загал населення таки зрозуміє необхідність вакцинації, яка у всьому світі є звичною і вкрай необхідною.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви