В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ТУРКІВСЬКА КЦРЛ – РЕФОРМИ НЕМИНУЧІ

Дата: 09.12.2019 Кометарі: 0

Наприкінці листопада відбулася позачергова сесія Турківської районної ради, яка розглянула близько 20 питань. Найбільш актуальними і злободенними були ті, що стосувалися реформування Турківської центральної районної лікарні. Так уже з нового, 2020 року, цей заклад називатиметься комунальне некомерційне підприємство «Турківська ЦРЛ». Відповідно, щоб вчасно зареєструвати медичну установу, депутати затвердили передавальний акт, що визначає майно, права та зобов’язання, що перейдуть  від досі існуючого до новоствореного підприємства. Також депутати схвалили статут некомерційного підприємства та прийняли рішення про проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора новоствореного некомерційного підприємства. До конкурсної комісії, яка розпочне процедуру,   ввійдуть дев’ять осіб. По три представники від Турківської районної ради, трудового колективу та громадської ради при Турківській РДА. До речі, керівником підприємства може бути людина без медичної освіти.

Жваву дискусію серед депутатського корпусу викликало питання «Про надання відділу освіти Турківської РДА окремих повноважень Турківської районної ради як засновника закладів освіти». Отже відтепер начальник відділу освіти призначатиме та звільнятиме з посад керівників закладів освіти з дотриманням вимог чинного законодавства; затверджуватиме кошториси та фінансові  звіти закладів освіти у випадках та порядку, затверджених законодавством; здійснюватиме контроль за фінансово-господарською діяльністю закладів освіти; здійснюватиме контроль за дотриманням установчих документів закладів освіти; забезпечуватиме створення у закладах освіти інклюзивного освітнього середовища; здійснюватиме контроль за недопущенням привілеїв чи обмежень (дискримінації) за ознаками раси, кольору, політичних, релігійних та інших переконань, статі, віку, інвалідності, етнічного походження, сімейного та майнового, за мовними, або іншими ознаками; вестиме облік дітей дошкільного та шкільного віку у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України; організовуватиме підвезення учнів і педагогічних працівників до закладів початкової та базової освіти і у зворотному напрямку (у разі потреби –  транспортними засобами, пристосованими  для перевезення осіб, які пересуваються на кріслах колісних; організовуватиме оприлюднення офіційної звітності про всі отримані та використані кошти, а також переліку та вартості товарів, робіт, послуг, спрямованих на потреби кожного з закладів освіти та інші видатки у сфері освіти.

Також депутати затвердили типову форму контракту з директором закладу середньої освіти та розглянули цілий ряд господарсько-фінансових питань.

А на завершення прийняли звернення до керівництва  Львівської залізниці щодо недопущення закриття квиткової каси на залізничній станції м. Турка. У зверненні зазначено, що за 10 місяців поточного року продаж квитків по станції Турка становить:

– 9693 квитки – на суму 1622117 грн. у прямому сполученні;

– 12560 квитків – на суму 412914 грн.  у приміському сполученні;

– 6784 безкоштовні пільгові квитки – на суму 307223 грн.

Загальна сума по квитковій касі – 2507819 гривень. Це свідчить про те, що робота із продажу квитків не є збитковою.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви