В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ВІДЛУПЦЮВАВ КОХАНЦЯ

Дата: 13.12.2019 Кометарі: 0

Справжній сімейний трилер нещодавно розгорівся в одному із сіл нашого району. Допоки чоловік, що перебуває у громадянському шлюбі з однією красунею, був на заробітках, та вирішила обзавестися коханцем.

 Повернувшись з-за кордону до «судженої» та зібравшись на нічліг, почув, що в надто пізню пору їй хтось вперто телефонує. А після того, як «кохана» двічі перервала дзвінок, змусив її таки відповісти. З’ясувалося, що телефонував коханець і просився в гості. Господар, відповідно, не перечив, але вирішив його зустріти на подвір’ї. Власне там і наніс залицяльнику, як сам каже, кулаком удар по голові. У результаті, той опинився на лікарняному ліжку з проламаним черепом. Щоправда, потерпілий каже, що його кривдник під час нанесення  удару тримав у руку металеву кульку.

Втім, як би там не було, охоронцю сімейного вогнища доведеться відповідати в суді. По факту побиття відкрито кримінальне провадження, невдовзі справу буде скеровано до суду.

Наш кор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви