В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ ТА ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ

Дата: 13.12.2019 Кометарі: 0

У п’ятницю, 6 грудня, в день, коли українське суспільство відзначало  День Збройних Сил України, голова Турківської районної ради Володимир Лозюк та перший заступник голови РДА Микола Яворський  – спершу разом з представниками установ та організацій м. Турка, громадськими активістами, ветеранами АТО – взяли участь у покладанні квітів до пам’ятного знака, спорудженого на честь наших земляків, що загинули, захищаючи суверенітет і незалежність України на Донбасі. Згадуючи Героїв, учасники віча вклонилися й всім тим, хто повернувся з російсько-української війни, зраненим духовно чи фізично. Треба віддати належне, що районна влада завжди, в міру можливостей, допомагає ветеранам АТО в їхніх, іноді складних життєвих ситуаціях, чітко розуміючи, що власне вони та їхні побратими зупинили ворога в жахливих намірах окупації нашої держави.

Згодом Володимир Омелянович та Микола Михайлович зустрілися з військовим комісаром Русланом Косманом й обговорили цілий ряд питань, що пов’язані з призовною кампанією, співпрацею військкомату з місцевими органами влади. До слова, практично щороку під час затвердження бюджету Турківська районна рада приймає й спеціальну програму з фінансової підтримки військкомату.

Вітаючи військовиків зі святом, очільники району висловили надію на швидке закінчення воєнних дій на Донеччині, де, на превеликий жаль, мало не щодня гинуть наші воїни, а також побажали працівникам військкомату – як єдиному військовому підрозділу на території нашого міста – благополуччя, спокою в родинах та щоденної Господньої опіки.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви