В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ПІСЛЯ СВАРКИ З БАТЬКАМИ ДІВЧИНА ВТЕКЛА З ДОМУ

Дата: 27.12.2019 Кометарі: 0

На превеликий жаль, в Україні, та й  у нашому районі зокрема, стає все більше так званих неблагополучних сімей. Де батьки, замість того, щоб виховувати дітей, займаються пияцтвом та ведуть розгульний спосіб життя. Свідченням цього є випадок, що трапився в с. Яблунів. Після чергової суперечки з батьками, неповнолітня дівчинка, учениця 9 класу, вирішила, очевидно, їх провчити – втекла з дому. Дізнавшись про це,  в мережі Інтернет правоохоронці розмістили оголошення-орієнтування про зниклу та приступили до пошуку, залучивши до цього громадськість.

Як з’ясувалося, дівчина далеко не пішла. В сусідньому селі місцевий житель, який пішов взяти сіна для худоби, виявив її на горищі. До речі, дівчина тікає з дому уже не вперше.

Або ж інший випадок. Мати чотирьох дітей, жителька смт. Бориня, яка веде розгульний спосіб життя,  щораз завдає клопоту правоохоронцям, коли зникає на декілька днів, а буває і тижнів. І таких родин у нас на Турківщині є чимало. І хоча маємо багато державних структур, що займаються проблемними сім’ями, напоумити їх на правильний життєвий шлях складно.

Наш кор.

Фото – ілюстративне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви