В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ХОЧЕШ СТАТИ ЛІКАРНЯНИМ ДИРЕКТОРОМ – ГОТУЙСЯ ДО КОНКУРСУ

Дата: 27.12.2019 Кометарі: 0

Вторинна ланка медицини Турківщини – на шляху активного реформування. Не так давно ми повідомляли, що сесія районної ради утворила комунальне некомерційне підприємство «Турківська ЦРЛ». А на останній сесії районної ради депутати проголосували за утворення комісії, яка займатиметься обранням директора цього некомерційного підприємства.

Вирішувати долю майбутнього керівника буде 9 осіб: троє, делегованих колективом медичного закладу,  по стільки ж – від Турківської районної ради та громадської ради при голові Турківської РДА. Медики делегували в комісію завідувача хірургічного відділення КЦРЛ Миколу Галишина, інженера з охорони праці Миколу Руденка та медичну сестру Зінаїду Кравченко. Громадська рада РДА – Богдана Михайлика, Михайла Квасницю та Євгена Стерлянікова. І тут, як кажуть, жодних проблем з кандидатами не було, на відміну від районної ради. Депутати голосували за 6 кандидатур  своїх колег.  Зокрема Василь Костишак отримав 25 голосів підтримки, Микола Іванік та Надія Яворська – по 23 голоси, Микола Лило – 18, Ігор Маркін – 12, Мирослава Павлик – 13. Відповідно, троє тих, хто набрав більше голосів, стали членами комісії, а Василь Костишак очолив її. Секретарем затверджено Надію Яворську.

Протягом трьох днів з дня оприлюднення рішення сесії про обрання директора, на сайті районної ради буде опубліковано оголошення про проведення конкурсу, який має пройти відкрито та прозоро, а після визначення переможця, голові районної ради буде доручено укласти контракт з директором КНП «Турківська ЦРЛ».

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви