В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

«ЗЕЛЕНИЙ ЗМІЙ» СПОНУКАЄ ДО БІЙКИ

Дата: 10.01.2020 Кометарі: 0

З року в рік у січневу пору, на яку припадає багато різноманітних свят, а відповідно, рікою ллється горілка, правоохоронці фіксують велику кількість бійок поміж рідними та близькими людьми, не кажучи вже про чужих. Не винятком став і січень 2020 року.

На третій день нового року військовослужбовець одного із сіл нашого району повернувся до рідної оселі в короткотермінову відпустку й не встиг прийти до помешкання, як побачив свою дружину, яка розпивала алкоголь. Відповідно, зробив їй зауваження, а «благовірна» довго не роздумувала, взяла пляшку й вгамселила чоловіка по голові. З відповідною заявою він звернувся у відділення поліції. На даний час вирішується питання про оголошення підозри буйній дружині. Невдовзі кримінальну справу буде скеровано до суду.

Або ж інший випадок: цього ж дня, в цьому ж таки селі, «любий синочок», підігрітий алкоголем, побив свою матір, яка, очевидно, намагалася напоумити його, скерувати на праведний шлях. По даному випадку працівники поліції проводять досудове розслідування.

Також 3 січня житель одного з сіл Турківщини приїхав до райцентру і зайшов до знайомих турківчан. В очманілому стані він почав приставати до господині, ображати її, а коли за неї заступився чоловік – інвалід ІІ групи – той взяв і відлупцював його. За це забіяці також доведеться відповідати перед законом.

Не лише у святкові дні, а й упродовж року, дебоширить у власній сім’ї – б’є то дружину, то батька, то матір –  45-річний житель нашого району. Працівники поліції вже й не можуть пригадати, скільки заяв  пишуть потерпілі від цього сімейного тирана. Але коли справа доходить до суду, вони миряться. А, як відомо, непокараний  злочин породжує інші.

Василь Васильків.

Фото – ілюстративне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви