В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

КОЛЯДА – З ТЕПЛОТОЮ І ЩИРІСТЮ

Дата: 20.01.2020 Кометарі: 0

Уже другий  рік як у Ясеницькій сільській раді на Різдвяні свята започаткували хорошу традицію – ходити з колядою до поважних, заслужених жителів села. Так цьогоріч, напередодні  старого Нового року, Ясеницький сільський голова Оксана Кузьмич, разом з працівниками  місцевої бібліотеки,  сільського Народного дому та активними жителями Ясениці, завітали з колядою до сімей учасників АТО Богдана Пузича, Ігоря Мися, Євгена Мися, Валерія Дем’яновського;  інвалідів Другої світової війни Миколи Бонтея та Катерини Тимчишак;  інваліда, учасника  антитерористичної операції на Сході України Михайла Клюки;  до столітньої   місцевої жительки Марії Масьович, воїна-афганця Миколи Мися; матері-героїні Марії  Куцик.

Разом з веселою колядою, вітальними листівками від імені сільського  голови та подарунками  від сільської ради, колядники щедро бажали їм та їхнім родинам міцного здоров’я, миру, благополуччя, Господньої благодаті.

До речі, таку гарну  традицію від ясеничан могли б запозичити в кожному селі Турківщини.

Ольга Тарасенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви